Belawela'yı eleştirin!

Duyuru,Öneri ve Şikayet
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Ruh Hali:Mutlu
Burç:Kova
Takım:Galatasaray
Belawela'yı eleştirin!

Mesaj gönderen Siyabend » 25 Eki 2006 22:59

Ya biz bu bölümü açtık ama ne bizim forum hakkında ne de başka forumlar hakkında bir eleştiri gelmedi şimdiye kadar.
Açıkçası ilk eleştiriyi kendimize yapmak en iyisidir mantığıyla
hareket edip,üyelerimizden Belawela'yı eleştirmenizi istiyorum.
Ki acımasız da olabilirsiniz :roll:

Buyrun :arrow: :arrow: :arrow:

alizeee
Teğmen
Teğmen

Mesaj gönderen alizeee » 26 Eki 2006 19:37

sayın adminim bu konuyla ilgili konuşmuştuk aslında fakat ben şu sıralar işyerinden bağlanamdığım için üzerinde yoğunlaşamıyorum senin dediğin gibi olsun ve kendimizi eleştirmekle başlayalım..
Heval
Yarbay
Yarbay
Burç:Terazi

Mesaj gönderen Heval » 31 Eki 2006 20:41

walla ne yalan söyliyim ben forum da eleştirecek bişey bulamıyorum.. kendiimi eleştirebilirim ama en şiddetlisinden , çünkü bu sıralar fazla giremiyorum foruma :? ama azimliyim yine tabi canım :mrgreen:
sansiri
Onbaşı
Onbaşı

Mesaj gönderen sansiri » 18 Kas 2006 10:44

ben eleştirimi yapıyım ama üzülerek yapıyorum :(

beni yani sansiri nickimi silmişsiniz ne şifremi unuttum nede başka bişi ve eğer bir sorununuz varsa bunu bana diyin ve arkamdan iş halletmeyin yüzüme konuşamıyacak kadar dost olamadıysak yazıklar olsun diyorum sizler her itirazınızda ben herzaman anlayışlı bir dost olmaya çalıştım ama göreceğim karşılık buymuş

hayır birde ortada neden olsa...

ama ben biliyorum sebebini.. ama sadece şunu söylüyorum aç ve sefil çocuklara doğudaki el uzatılması gereken yeni nesle acımakla insanlık olunmaz insanlara gerçekten değer vermekle insan olunur...

tşkler... bu msjımı silmeden önce anlamını anlayarak okursanız sevinirm :evil:
alizeee
Teğmen
Teğmen

Mesaj gönderen alizeee » 18 Kas 2006 11:04

sansiri_silinmez yazdı:ben eleştirimi yapıyım ama üzülerek yapıyorum :(

beni yani sansiri nickimi silmişsiniz ne şifremi unuttum nede başka bişi ve eğer bir sorununuz varsa bunu bana diyin ve arkamdan iş halletmeyin yüzüme konuşamıyacak kadar dost olamadıysak yazıklar olsun diyorum sizler her itirazınızda ben herzaman anlayışlı bir dost olmaya çalıştım ama göreceğim karşılık buymuş

ama ben biliyorum sebebini.. ama sadece şunu söylüyorum aç ve sefil çocuklara doğudaki el uzatılması gereken yeni nesle acımakla insanlık olunmaz insanlara gerçekten değer vermekle insan olunur...

sevgili sansiri,

nickin tabiki silinmedi bir yanlış anlaşılma var ve düzelteyim senin anladığın gibi bir durum yok farkındaysan sitenin hali ve şekli değişti bu değişiklik yapılırken sizin daha önceki msjlarını bizim daha önceki konu ve başlıklarımız da silindi tüm üyeler silindi ve bizlerde dahil olmak üzere yeniden üye olduk..

asla seni silmek gibi bi durumumuz olmadı bahsettiğin konu sanırım adminle aranızda geçen bi durum ama ben mantıksız buldum snein düşüncen kendine herkesinkide kendinedir düşünce özgürlüğünü destekleyen bi site olduğıumuzu düşünüyorum ve senin nickini silmedik burda hem fikir olalım okk..

herkese iyi forumlar iyi sohbetler her ne isseniz her ne düşünüyorsanız bir birey olarak saygı duyuyoruz ve kimseye karşı değiliz.

ve burda hertürlü bizimle ilgili eleştiri yapapabilirsiniz bizi yersenizde o msjlar kalır biz diğer siteler gibi tartışmalara da karşı değiliz herkes olumlu düşünecek diye bişiy yok.
alizeee
Teğmen
Teğmen

Mesaj gönderen alizeee » 18 Kas 2006 19:12

benimde kendi sitemi eleştirmem gerekirse gerekemez çünkü ne sölersem kendime demiş olcam ve sen modsun niye yapmıyorsun olacak nen iisi ben susaayım yafs :)))

ama ben araştırıyorum bakıyorum üye oldupum çok site oldu karşılaştırma yptığım zamn belawela da çok şey paylaşabilirsiniz burda siyasetten bahsedilebilir ve mantıklı cvplar bulabiliyorsunuz adminim diye sölemiyorum ama çok ii cvplar veriyor ve kırıcı değil en azından ve site için sürekli çalışıyor yalnız bırakmıyor çoğu sitenin admini siteyle pek ilgilenmez belawelada böle bir sornla karşılaşmazsınız birde belawelaya oturmuş kişilikler üyedir diğer sitelere baktığımda 5000 1000üye si var ama boş sadece 1tane msj atmış ve birdaha uğramamış biz burda böle bişiy yaşamıyoruz hemenhemn tüm üyelerimiz msj atıyor atabiliyor ...

ve belawela da öle süslü püslü kelimeler cümleler göremessiniz çünkü burdaki yazılan herşey gerçeklerdir eleştiriler gerçek düşüncelerimizdir kimseyi pohpohlama gibi bir gereksinim duymuyoruz açıkcası ve diğer sitelerde biz sevgi yumağıyız sevgi barış elçisiyiz sevgi fanuslarıyız gibi sözcükler dönüyor ama içeriğine baktığınızda aslında öle değil bana sölermisiniz hiç tartışma olmayan muhalefet olmayan bir forum ne kadar uzun süre ayakta durabilirki açıkcası tekdüze bir hayatı olan monotonluğu seven insanlar için geçerli olabilir ama buraya gelen insanlar için geçerli değil çünkü bizler fikir alışverişlerini seviyoruz kimseyede gücenmiyoruz hakaret olmadığı sürece terbiye sınırlarını kimse aşmadığı sürece kimseye dokunmuyoruz...

işte buyüzden biz farklıyız farklı olabildiğimiz kadar diyoruz diyebiliyoruz ve iddalıyız açıkcası ben iddamı koyuyorum benim adminim çok ii bir araştırmacı ve güçlü bi insan sağlam karakteri var yani başka bi sitede aynı burdada her köşede farklı değil kendini kabul ettirmiş ve kimsenin arkasına sığınmıyor bu güzel işte bu yüzden burayı seviyorum ...
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Burç:Kova

Mesaj gönderen Siyabend » 18 Kas 2006 19:54

sansiri_silinmez yazdı:ben eleştirimi yapıyım ama üzülerek yapıyorum :(

3 Gündür çiftçilik hayatına atıldığım için foruma girme ansı bulamadım!
Açıkçası bir saat bile girmesem merak ederim ne olmuş diye.
Biraz önce foruma girdim ve bu mesajı gördüm..
Hiç beklemediğim bir mesajdı.

Sevgili moderatörümüz alizeee'nin dediği yaklaşık bir ay önce hostingden kaynaklanan bir sorun nedeniyle forumumuzda teknik bir sorun çıktı ve 650 üye ile birlikte 7000 mesaj yok oldu.
Şu an üye olanların hepsi sonradan üye oldu!
Hiçkimsenin üyeliği silinmedi!

Belawela'nın en tepesinde şöyle bir sloganımız var,dikkatinizi çekmiş olması gerekirdi.
"Aklımıza estikçe yazarız"
En yakın olarak gördüğümüz insanlar bile foruma girmeyip yazmazlarsa
biz onlara "niye yazmıyorsunuz" diye sitem etmeyiz.

Sansiri ile bir sorunum yok!
Kendi yönetim anlayışına tepki gösterek onun formunda yazmamaya karar verdim.Ama bu kararım aramızdaki diyaloğu bitirmedi.
Şöyle bir şey var!
Ben onun forumunda yazmamaya başlayınca sansiri ve taifesi de
buraya uğramaz oldu!
Gerçekten beni bir dost olarak görseydi zaten benim forumu başına ne geldiğini de bilmiş olacaktı!
Hiçbir şeyin araştırıp sorgulamadan böyle kızgınlıkla böyle bir eleştiri
yapmış olması beni fazla üzmedi.Onun adına üzüldüm.

Biz her zaman eleştiriye açığız!
İster yabancı biri olsun isterse yakınımızdaki biri olsun yapacağı her türlü eleştiriden bir şeyler çıkarmaya çalışırız!
Eleştiriden hiçbir zaman korkmadık.
Keşke şu an forumda aktif olarak yazan arkadaşlarda forumu eleştirmek adına bir hatamızı yazsa.
İnanın bundan çok büyük mutluluk duyarız

Sansiri Silinmez aramıza hoşgeldin!
Başka bölümlerde yazmasan da en azından bizi eleştirmek adına
bir şeyler yazsan memnun oluruz!
sansiri
Onbaşı
Onbaşı

Mesaj gönderen sansiri » 19 Kas 2006 10:13

tamamdır teşekkürler...

ama alizenin yani bilgenin msjına karşılık yazdığım msj neden yok demekki işin içine yönetim girince gereken yapılabiliyormuş... beni bilirsiniz başkaları gibi dar görüşlü diğilim tartışmadan kaçmam ama sizler özellikle tartışma olsun istediğiniz için ben lütfen kendinize gelin yapmayın diyerek üzldüğüm için tartışma ortamı istemedim bölümü diğil bizm forumda konular tartışılırda espriside yapılır adam gibi yorumlanırda forumuma ve forum üyelerime basit tavırlar sergilemeyi bırakırsanız sevinirm ...

başka forumlardan bize tebrik msjları geliyor bu gurur veriyor bir zamanlar seninde tebrik etdiğini unutmayarak bu konuyu kapamak istiyorum çünki boşa konuşuyoruz :wink:
sansiri
Onbaşı
Onbaşı

Mesaj gönderen sansiri » 19 Kas 2006 10:24

rica etsem nickimi sansiri yapabilirmisiniz :wink:
alizeee
Teğmen
Teğmen

Mesaj gönderen alizeee » 19 Kas 2006 13:41

sansiri yazdı:tamamdır teşekkürler...

ama alizenin yani bilgenin msjına karşılık yazdığım msj neden yok demekki işin içine yönetim girince gereken yapılabiliyormuş... beni bilirsiniz başkaları gibi dar görüşlü diğilim tartışmadan kaçmam ama sizler özellikle tartışma olsun istediğiniz için ben lütfen kendinize gelin yapmayın diyerek üzldüğüm için tartışma ortamı istemedim bölümü diğil bizm forumda konular tartışılırda espriside yapılır adam gibi yorumlanırda forumuma ve forum üyelerime basit tavırlar sergilemeyi bırakırsanız sevinirm ...

başka forumlardan bize tebrik msjları geliyor bu gurur veriyor bir zamanlar seninde tebrik etdiğini unutmayarak bu konuyu kapamak istiyorum çünki boşa konuşuyoruz :wink:

bana hangi arada msj yazdığını bilmiyorum görmedimde bana yine niye bişiy yazdığınıda bilmiyorum kimseyide basite almıyoruz senin üyelerinide basite almadık sen yaram var hesabı yaparsan bu bizi enterese etmiyor sansiri evet seni çok ii bilirim sen hiç dar görüşlü olmadın gerçekten:))))

“Yönetim” sayfasına dön