PKK'ya Karşı PKK ile İşbirliği Yapmak

Paylaşmak istediğiniz her şey
Cafer
Onbaşı
Onbaşı
Ruh Hali:Mutlu
Takım:Galatasaray
PKK'ya Karşı PKK ile İşbirliği Yapmak

Mesaj gönderen Cafer » 05 Kas 2007 07:55

Kafanız karıştı değil mi? PKK'ya karşı PKK ile işbirliği yapmak ne demek?

PKK'nın amacı ne? Ülke topraklarını ve bu topraklar üzerindeki malları ele geçirmek. Yani sahibi olduğumuz toprakları ve bu topraklar üzerindeki bize ait malları silah zoruyla alıp kendisinin sahip olması. Amacı bu değil mi? Kısacası vatanı ele geçirmek bu değil mi. Silah zoruyla iktidara gelecekler,ülkenin tüm toprak ve bu topraklar üzerindeki mallarına sahip olacaklar ve bu vatandaki sahip olduğumuz mallarımızı ellerimizden alıp,bunlar bizim,sizin hiç bir şeyiniz yok diyecekler. Neticede toprak ve tesisler de bu vatanda yaşayanların sahibi olduğu bir mal değil mi? 1000 dönümü şu ağanın malı,100 bin dönümü Sabancı'ya,100 bin dönümü Koç'a,50 bin dönümü Başbakanın villalarına ait değil mi? Vb.......larına

Şimdi bunun adı nedir? Bize ait malları istila etmek, gasp etmek demektir.
Bundan 20 yıl önceden Bankerzedelerin paralarını istila ve hortumla başlayan gasp ve istila hareketi batan 19 bankadakilerin bono,ofşor,hisse senedi,Holdingler,İhlaslar ve en son İmar Bankasıyla devam etti. Buralarda bütün varlıkları istila edilenlerin sayısı ne kadar? 2.5 milyon,aileleriyle birlikte tam 25 milyon. Kim gasp ve istila etti bunları Kandil Dağı'ndaki PKK mı? Hayır. Halen ülkede saygın iş adamı olan hortumcular,siyasi iktidarlar ve Türk Adaleti. Nasıl istila ve gasp ettiler bunlar? Hırsızlar hortumladılar,siyasi iktidarlar onlara yardım ettiler, Türk adaleti de bu zedelere alacağınız falan yok diye işin üzerine sünger çekti.

Kandil Dağı'ndaki PKK bu gasp ve istila hareketini silahla yapmak istiyor,zedelerin mallarını gasp ve istila eden içerdeki PKK bu işi çıkardığı kanunlarla ve hukukla yaptı.

Geçenler de Başbakan PKK ile mücadele için vatandaşlara birlik olalım diyor. Kendisi ne yapmıştı hatırlayalım. 1 milyon Holdingzedenin,1 milyon İmarzedenin ve 216 bin İhlaszedenin mallarını gasp etmişti. Ve onları Holdinglere,İmara ve İhlasa gömmüştü.

Başbakanın PKK'ya karşı gelin birlikte savunalım dediği vatan nedir? Üzerinde yaşayanların sahip olduğu toprak ve bu topraklar üzerinde bulunan tesislerin toplamı değil mi? Bunlardan oluş muyor mu vatan? Peki siz 2.5 milyon zedenin bu vatanda sahip olduğu mallarını gasp etmediniz mi? Ellerinde bir şey kaldı mı bu vatanda sahip oldukları? Kalmadı. Neyi savunacaklar seninle birlik olup ta? Onlardan hortumladığınız size ait mallarını mı?

Yani zedeler bu vatanda kendilerinin olan malları kanunla gasp eden AKP PKK'sı ile birlik olup Kandil Dağı'ndaki PKK'ya karşı savunacaklar zedelerden hortumladıkları malları.

Bu vatan hepimizin diyecekler. Nasıl hepimizin? Bu vatanda bize ait bir şey bırakmadınız ki bu vatan hepimizin olabilsin. Hepsini hortumladınız. Nasıl hepmizin oluyor böyle. Toprakların sahibi sizsiniz,tesislerin sahibi sissiniz. Bizim sahibi olduğumuz birşey bıraktınız mı bu vatanda?
Ama T.C. vatandaşısınız diyecekseniz. Doğru bir o kaldı elimizde. Ülkede süresiz orurma izni veren T.C. vatandaşlığı. Süresiz oturma izni olan turist muamelesi uyguluyorsunuz bize.

Kandil Dağı'ndaki PKK ile AKP PKK'sı arasında ne fark var. Kandil Gağı'ndaki de ülkedeki bize ait malları gasp etmek istiyor,AKP PKK'sı da zaten zedelere ait ülkedeki mallarını gasp etti. Yaptıklarına baktığımda ben bir fark göremiyorum. Varsa bile biri bu gaspı yapmak için uğraşıyor. Diğeri gasp hareketini başarıyla tamamladı. Aralarındaki fark sadece bu olsa gerek.
Bankalardakilerin cüz'i bir kısmını ödedi diyecekseniz,PKK da tamamını istemiyor zaten vatanın. Ankara'nın doğusunu istiyor. Yani istek ve mantık olarakta bir fark yok aralarında. Başbakan da 100 bin ytl hakkı olana 30 bin ytl. senin hakkındır deyip onu vermişti. Selamlar.

JİLAN
Albay
Albay
Ruh Hali:Kızgın
Takım:Fenerbahçe

Re: PKK'ya Karşı PKK ile İşbirliği Yapmak

Mesaj gönderen JİLAN » 05 Kas 2007 11:38

güzel bi yazı paylaşım için tşk bu yazıyı kim yazdı çok merak ediyorummm
ZAGROS
Moderator
Moderator
Ruh Hali:Huzurlu
Burç:Koç

Mesaj gönderen ZAGROS » 05 Kas 2007 13:27

kimin malından bahsediyorsun öyle
mademki senin malındır neden sahip çıkmıyorsun ?
Cafer
Onbaşı
Onbaşı

Mesaj gönderen Cafer » 05 Kas 2007 13:40

Saygıdeğer Jilan,başka yerlerde yayınlanması ve rumuzlarının değişik olması sizi şaşırtmasın. Yazan aynı kişi,sadece serbest kürsülerde rumuzları farklı. Bilginiz olsun.
Cafer
Onbaşı
Onbaşı

Mesaj gönderen Cafer » 05 Kas 2007 15:49

Saygıdeğer ZAĞNOS,sahip çıkmaz olmaz mıyız mallarımıza,elbette çıkmaya çalıştık ama izin bermediler buna. Devletin Hukukuna gittik 5 sene sonra gel dedi. Beş sene sonra gittiğimizde kimimize ödeme yok dedi,kimimizin 10 kuruş alacağına 2 kuruş yeter dedi. Başbakan ise o da fazla, ben 1 kuruş ödüyorum dedi. Bu resmen gasptır,zulümdür diye isyan ederek sokaklara çıktığımızda,tıpkı PKK'lılara yaptıkları gibi bize meydan dayağı çektirip hapse attılar. Şimdi bize bunları yapan PKK'lılar Kandil dağındaki PKK'lılara karşı birlik olalım diyorlar. Selamlar.
JİLAN
Albay
Albay
Ruh Hali:Kızgın

Mesaj gönderen JİLAN » 05 Kas 2007 16:15

haklısın cafet asıl teröristler dışarda aramızda yaşıyorlar bize patronluk yapıyorlar ellerinde ki kozları kullanarak kendilerini temiz gösteriyorlarr
ZAGROS
Moderator
Moderator
Ruh Hali:Huzurlu
Burç:Koç

Mesaj gönderen ZAGROS » 05 Kas 2007 17:26

Cafer yazdı:Saygıdeğer ZAĞNOS,sahip çıkmaz olmaz mıyız mallarımıza,elbette çıkmaya çalıştık ama izin bermediler buna. Devletin Hukukuna gittik 5 sene sonra gel dedi. Beş sene sonra gittiğimizde kimimize ödeme yok dedi,kimimizin 10 kuruş alacağına 2 kuruş yeter dedi. Başbakan ise o da fazla, ben 1 kuruş ödüyorum dedi. Bu resmen gasptır,zulümdür diye isyan ederek sokaklara çıktığımızda,tıpkı PKK'lılara yaptıkları gibi bize meydan dayağı çektirip hapse attılar. Şimdi bize bunları yapan PKK'lılar Kandil dağındaki PKK'lılara karşı birlik olalım diyorlar. Selamlar.
mağdur olamnızdak sebeb erdoğan ve bunda bende sizi destkliyorum bu konuda çokı haklısınız
umarım en yakın zamanda hakınızı alırsınız

benim deyin diğim konuşudur madem güney doğu türkiyeni bir parçası
neden güneydoğuda DTP li belediye başkanlarına il ve ilçeler için kaynaklar kısıtlanıyor
yani sırf dtpli oldukları için devlet bu bölgeyi kaderine terk ediyor bu yanlış değilmi sizce ?

“Serbest Kürsü” sayfasına dön