Kadınlar Neden Ağlar?

Hayatın her alanında karşılatığımız garip olaylar
adadams
Çavuş
Çavuş
Ruh Hali:Mutlu
Takım:Galatasaray
Kadınlar Neden Ağlar?

Mesaj gönderen adadams » 27 Ara 2006 18:03

BABA KADINLAR NEDEN AĞLAR....

Küçük bir erkek çocuk annesine sordu; \"Niçin ağlıyorsun ?\" \"Çünkü ben kadınım\" diye cevapladı annesi. \"Anlamadım !\" dedi çocuk. Annesi çocuğunu kucaklayıp; \"Ve hiç bir zaman da anlayamayacaksın!\" dedi. Çocuk bu sefer babasına; \"Baba, annem niçin ağlıyor?\" diye sordu. Babanın cevabı; \"Bütün kadınlar sebebsiz ağlayabilen yapıdadır\"

Küçük oğlan büyüdü, yetişkin adam oldu ve hâlâ kadınların niçin ağladıklarını keşfedemedi. Nihayet öldükten sonra cennete gittiğinde Allah'a sordu. \"Allahım!\" dedi \"Kadınlar niçin bu kadar kolay ağlayabiliyorlar?\" Allah dedi ki... \"Ben kadınları ozel yarattım!...

Tüm yaşamın ağırlığını taşıyabilecek kuvvette olmasına rağmen başkalarına teselli verecek kadar yumuşak omuzlar; doğumun acısına olduğu kadar doğurdukları evlatlarının nankörlüğüne dayanabilecek iç kuvvetini verdim. Başkalarının kuvvetinin kalmadığında devam edecek azmi, ailesinin hastalığında yorgunluğa papuç bıraktırmayacak kudreti verdim. Her türlü ağır şart altında, ve hatta annelerini çok kötü incitseler de çocuklarını sevmek duygusallığını verdim. Bu duygusallık her yaştaki çocuklarının yaralarını sarmalarına, sorunlarını dinleyip paylaşmalarına yardım ediyor. Kocalarını tüm kusurlarıyla sevmek kuvvetini verdim. Onları erkeğin kalbini korumaları için yarattım. Onlara iyi bir kocanın eşini asla incitmeyeceğini fakat bazen destek ve kuvvetini deneyecek davranışlarda bulunacağını anlayacak duyarlı bir zeka verdim. Tek zayıflık olarak kadınlara birer göz yaşı verdim. Tamamen kendilerinin sahip oldukları, ihtiyaçları olduğunda kullanmak üzere.. İnsanlık için bir gözyaşı...\" diye cevapladı.

ayla_18
Başçavuş
Başçavuş
Burç:Boğa
Takım:Galatasaray

Re: KADINLAR NEDEN AĞLAR? ÇOK İLGİNÇ !!!....

Mesaj gönderen ayla_18 » 04 Eyl 2007 16:45

Nihayet boşuna ağlamadığımızı açıklayan bir yazıya rastladım.
Ko1eR4
Yüzbaşı
Yüzbaşı
Takım:Fenerbahçe

Mesaj gönderen Ko1eR4 » 04 Eyl 2007 17:08

paylaşımın için sağol
JİLAN
Albay
Albay
Ruh Hali:Kızgın

Mesaj gönderen JİLAN » 04 Eyl 2007 17:54

ben genelde rahatlamak için ağlarım
Ko1eR4
Yüzbaşı
Yüzbaşı

Mesaj gönderen Ko1eR4 » 04 Eyl 2007 18:01

ağlayınca bizimlede paylaşda bizde ağlayalım :D
ZAGROS
Moderator
Moderator
Ruh Hali:Huzurlu
Burç:Koç

Re: Kadınlar Neden Ağlar?

Mesaj gönderen ZAGROS » 04 Eyl 2007 21:09

güzel konu

eline sağlık