Evli-Nişanlı Birine Aşık Oldun Mu?

Ruh halinizi ortaya koyacak testler,anketler

Evli-Nişanlı birine aşık oldun mu?

Evet
8
53%
Hayır
7
47%

Toplam oy: 15
Heval
Yarbay
Yarbay
Ruh Hali:Mutlu
Burç:Terazi
Takım:Galatasaray

Mesaj gönderen Heval » 04 Haz 2007 18:53

bence 25 :D

JİLAN
Albay
Albay
Ruh Hali:Kızgın
Takım:Fenerbahçe

Mesaj gönderen JİLAN » 04 Haz 2007 18:56

yok cnm 29
beyazgül
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Yay

Mesaj gönderen beyazgül » 04 Haz 2007 19:03

hayırr olmadım Allah korusun bana çok ters bir durumm!!!!
JİLAN
Albay
Albay

Mesaj gönderen JİLAN » 04 Haz 2007 19:09

olma zaten tafsiye etmiyorum çok kötü bi durum ama normal dost ark olursan çok mükemmel olur
SoSYoLoG
Üstteğmen
Üstteğmen
Ruh Hali:Huzurlu
Burç:Koç

Mesaj gönderen SoSYoLoG » 04 Haz 2007 23:56

jilan lisedeyken böle düşünüordun biz liseyi bitireli çok oldu ve düşüncelerim değişmedi...bu birrr narsisyada liseyi çok oldu bitireli...bazı şeylerde insan kendini tanır yapmam derse yapmaz ve bu yapmayazcağım asla yapmayacağımmmmm bir durum...bence kendini ve o evli erkeği savunma çünkü bunun bu yaptığınızn savunalacak bir tarafı yok bu zinaya giriyor..laf böle uzar gider oyüzden bu tartışmaya devam etmeyeceğim..ayrıca senin sevgilinin eşine yansıtman gerekmez zavallı kadının arkasından iş çevirmeniz bile yeterli..kim olsada bunu haketmez..boşansın adam sevmiyorsa ...töbe töbe
narsisya
Yüzbaşı
Yüzbaşı
Takım:Beşiktaş

Re:

Mesaj gönderen narsisya » 05 Haz 2007 09:23

SoSYoLoG yazdı:jilan lisedeyken böle düşünüordun biz liseyi bitireli çok oldu ve düşüncelerim değişmedi...bu birrr narsisyada liseyi çok oldu bitireli...bazı şeylerde insan kendini tanır yapmam derse yapmaz ve bu yapmayazcağım asla yapmayacağımmmmm bir durum...bence kendini ve o evli erkeği savunma çünkü bunun bu yaptığınızn savunalacak bir tarafı yok bu zinaya giriyor..laf böle uzar gider oyüzden bu tartışmaya devam etmeyeceğim..ayrıca senin sevgilinin eşine yansıtman gerekmez zavallı kadının arkasından iş çevirmeniz bile yeterli..kim olsada bunu haketmez..boşansın adam sevmiyorsa ...töbe töbe
:komik3 :komik3 :komik3 :komik3 :komik3 :komik3 :komik3
beyazgül
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Yay

Mesaj gönderen beyazgül » 05 Haz 2007 09:46

insanların düşüncelerine saygılıyımdır ama bu evli erkekelerle beraber olma mevzusuna gelince orda dururum gene saygımdan kusur etmeden yazıyorum ama bu aldatmaların sebebi zaten bayanlardır..eğer herkes bizim düşüncemizde olsa evli bir erkekle beraber olmaya kesinlikle karşı çıksa zaten aldatmalar olmaz.. bir erkek evliliğinde çok mutsuz olabilir eşinden çok şikayetçi olabilir ama birine ilgi duymaya başladığı an boşanmayı tercih etmeli.. ama bayanlar erkekleri evli olarak kabul ediyor..ya boşanır düşüncesinde oluyorlar yada zenginse ayrı ev açılması ona para yedirmesi hoşlarına gidiyor.. kadınlar bu durum içine girmeseler aldatma denen iğrençlik ortadan kalkmış olur....
narsisya
Yüzbaşı
Yüzbaşı
Takım:Beşiktaş

Re:

Mesaj gönderen narsisya » 05 Haz 2007 10:35

jilan yazdı:sence kaç gösteriyorum güzelimmmmmmmmm
bılmem bızım burdan farklı gorunuyorsun... sankı peynır gıbı... :lol: :lol: :lol:
JİLAN
Albay
Albay

Re: Re:

Mesaj gönderen JİLAN » 05 Haz 2007 11:18

narsisya yazdı:
jilan yazdı:sence kaç gösteriyorum güzelimmmmmmmmm
bılmem bızım burdan farklı gorunuyorsun... sankı peynır gıbı... :lol: :lol: :lol:

sizin orda farklı görünmem normal sen peyniri çok seviyosun ondan herşeyi peynir gibi görüyon
bizim ark bi hamsterı vardı oda peyniri çok severdi ve herşeyi peynir gibi görürdü
normaldir bişey demiyorum
ZAGROS
Moderator
Moderator
Ruh Hali:Huzurlu

Mesaj gönderen ZAGROS » 05 Haz 2007 11:27

ORTALIK SAVAŞ ALANI GİBİ OLMUŞ.

“Anketler & Testler” sayfasına dön