Ahmet Kaya Özel Birisi mi?

Düşüncelerinizi Özgür Bırakın
alizeee
Teğmen
Teğmen
Ruh Hali:Mutlu
Takım:Galatasaray

Mesaj gönderen alizeee » 21 Kas 2006 13:24

ya siz bu konuyu da forum eleştiri bölümüne taşısanıza renklenir orası..şu kişilerin bazı kişiler hakkındaki yorumlarına bayılıyorum bu adam ölmedimi neden hala onu yüceltme gibi bi derdiniz var anlamadım senin için ölmemiştir sonsuzdur benim için ölmüştür sanırım bu ölüme ne kadar inanıp inanmadığına bağplı birde sizler sadece onun müziğini dinliyorsunuz düşünce tarzını ben hiç dinlemedim ahmet kaya hayattayken kendi ağzından bişiy duymadım adam hep müziğiyle gündemdeydi dimi ee daha niye üstünde duruyoruzki ozman dinleyin düşünün uzaklara dalın vs.tartışmaya yer arıyorsunuz sanırım o zaman kolay gelsin nediyim.

Asi Demokrat
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj gönderen Asi Demokrat » 21 Kas 2006 14:08

Ahmet Kaya birileri için çok özel biri olabilir
yine birileri için çok değersiz biri olabilir.Bu bir tercih meselesi
bunun tartışılması bile mantıksızlıktır.Adam bu kadar tartılıyorsa demek özel bir tarfı vardır.
alizeee
Teğmen
Teğmen

Mesaj gönderen alizeee » 21 Kas 2006 15:32

yada birileri özel olmasını sağlıordur şimdi senin bu dediğine gidersek ozman ben özel bir insanım ben tartışılıuoruım ve eleştiriliyorum ii bişiymi acaba bare öldükten sonra olsaydı :)))neyse
Asibeto
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj gönderen Asibeto » 22 Kas 2006 03:42

Bir şahıs hakkında yorum yapabilmek için azda olsa O'nu tanımak gerekir.Ahmet KAYA'nın kendi ağzından yorumunu dinlemeyen ve izleyemen arkadaşlar için bu videoyu veriyorum...

Belgesel

İnanca Saygı Düşünceye Özgürlük

Özel Ropörtaj ---->Mp3
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Burç:Kova

Mesaj gönderen Siyabend » 23 Kas 2006 21:46

alizeee yazdı:yada birileri özel olmasını sağlıordur şimdi senin bu dediğine gidersek ozman ben özel bir insanım ben tartışılıuoruım ve eleştiriliyorum ii bişiymi acaba bare öldükten sonra olsaydı :)))neyse
her insan birileri tarafından özel olarak görülebilir!

sen de bizim için özelsin unutma!
narsisya
Yüzbaşı
Yüzbaşı
Burç:Koç
Takım:Beşiktaş

Mesaj gönderen narsisya » 04 Ara 2006 14:57

dr_emre21 yazdı:ben ahmet kayayı çok seviyorum diyen birinin vatanını çok seven biri olduğuna inanmıyorum
katılıyorum....
Piremerd
Üstteğmen
Üstteğmen

Mesaj gönderen Piremerd » 04 Ara 2006 16:00

"ben Ahmet Kaya'yı sevmiyorum" diyen birinin vatanını çok sevdiğini mi söylüyorsunuz :!:
beyazgül
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Yay

Mesaj gönderen beyazgül » 05 Ara 2006 12:19

aslında değil şarkıları güzel ses tonu güzel ama düşünceleri bana aykırı..kişiliğini sevmiyorum ama şarkılarını dinlerim..Ahmet kayayı çok seviyorum demekte Onun her özelliğini sevmek demektir..Adam bölücülük yaptı herkes şahit buna ozaman çok seviyorum demeklede düşüncelerini kabül ediyosun demektir..
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Burç:Kova

Mesaj gönderen Siyabend » 05 Ara 2006 13:00

Olaya yanlış gözle baktığımızı düşünüyorum!
Bir insanı sevmekle ne vatan haini olunur ne de vatan sevdalısı olduğu belli olur!
AvvRİll GELdi:)
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj gönderen AvvRİll GELdi:) » 07 Ara 2006 13:42

ama bizlerde onu sevmeyerek kabullenmeyerek tepkimizi belli ediyoruz yada öle bişiy yapıyoruz ben mesela ahmet kaya dinlemem kanal değişirim..

ama dinleyenlerede saygı duyuyoruz mecburen oda aslında direk adamı kominist gözüyle bakıyorum ama belli etmiyorum:)))))))9

“Özgür Düşünce & Felsefe” sayfasına dön