Ahmet Kaya Özel Birisi mi?

Düşüncelerinizi Özgür Bırakın
beyazgül
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Yay

Mesaj gönderen beyazgül » 20 Ara 2006 17:59

hep derim ki herşeyin fazlası zarardır.. milliyetçiliğinde öyle.ülkemi severim,korurumak isterim zarar gelmesini asla istemem.gerekirse canımı veririm ama ülkemdeki insanlarıda severim ne olursa olsun...buda aşırı milliyetçiliğe girmiyor bence :)

Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Ruh Hali:Mutlu
Burç:Kova
Takım:Galatasaray

Mesaj gönderen Siyabend » 20 Ara 2006 18:12

Bahsedilen milliyetçilik; kendi milletini üstün görmek ve diğer halkları küçük görmektir!
Yoksa milletini sevmek kadar doğal bir şey olamaz!
Zaten milletini sevmeyenden ne bekleyebilirsin ki?
alp_urungu

Mesaj gönderen alp_urungu » 22 Ara 2006 16:25

PEYGAMBERİMİZ HZ MUHAMMET S. A. V HADİSİNE NAİL OLMUŞ BİR MİLLETİN EVLATLARI OLARAK MUTLUYUM HER ZAMAN ALLAHA DUA EDERİM SİZ NE SÖYLERSENİZ VIZ GELİR TIRS GİDER BU BANA YETER SİZİNLE SOY SOP FASLINA GİRMEYECEĞİM

İnatla girmeyin soy sop faslına
Kurtsa kurt, itse it döner aslına
Rum ülkelerinde oğuz nesline
Peygamber kavlince öz verilmeli
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Burç:Kova
Takım:Galatasaray

Mesaj gönderen Siyabend » 22 Ara 2006 16:37

konunun ne dinle ne de soyla ilgisi olmadığı halde ikide bir bunu dile getirmenizi anlayabilmiş değilim.
narsisya
Yüzbaşı
Yüzbaşı
Burç:Koç
Takım:Beşiktaş

Mesaj gönderen narsisya » 22 Ara 2006 16:39

alp urungu ne yazdı bılmıyorum.hakaret ettı dıyorsunuz.ama bazı mesajlarda ona da hakaret var..
afra1986
Onbaşı
Onbaşı

Mesaj gönderen afra1986 » 22 Ara 2006 16:41

Düşüncelerini beğenmesem de ve müzik tarzı da bana çok ters olduğu halde Ahmet Kaya'nın farklı bir noktada olduğu bir gerçektir.Bu da onun özel bir kişi olduğu anlamına gelir.Bir kişinin özel olmasını düşünmek için o kişinin illa bizim gibi düşünmesi gerekmiyor.Hitler bir katildi ama sonuçta özel bir kişiliktir :!:
ANTER
Üstteğmen
Üstteğmen

Mesaj gönderen ANTER » 21 Oca 2007 20:46

Ahmet Kaya çoğu insan için çok özel biridir.Onu vatan haini olarak görenler var.
Onun hem çok sevilmesi hem de çok nefret duyulan biri olması aslında onun özel biri olduğunun en büyük kanıtıdır.
ANTER
Üstteğmen
Üstteğmen

Mesaj gönderen ANTER » 21 Oca 2007 20:48

Ahmet Kaya çoğu insan için çok özel biridir.Onu vatan haini olarak görenler var.
Onun hem çok sevilmesi hem de çok nefret duyulan biri olması aslında onun özel biri olduğunun en büyük kanıtıdır.
SEYDUNA
Yarbay
Yarbay
Burç:Koç
Takım:Fenerbahçe

Mesaj gönderen SEYDUNA » 11 Şub 2007 02:38

eğer türkleri merak ediyorsanız gidin kırtasiyeye ordan alamut fedailerin kalesi isimli kitabı isteyin satın almanıza gerek yok açın kitabı içine bakın 75 76 ıncı sayfaları okuyun ama iiyice okuyun tabi aranızdan okuyan varsa fikrini söyleye bilir tabi konumuzla ne alakası var da diyenleriniz olabilir anlamanız gereken tek şey orda türklerin kim olduğu (parantez içinde söyleyeyim o kitabı yazan ne bir kürt nede türk yabancı bir yazar ismi isewladımır bartol yazdıkları da yaşanmış bir olay dan başka birşeyden ibaret değil istediğiniz kişiye sora bilirsiniz tabi okumak isterseniz okuyun öneririm o kitabı ataistin birinden kısa bir özetini dinledim ondansonra merakımı yenemeyip okudum halen de okuyorum ) neyse parantezi kapatalım ben yeniyim ama eski olmayada hiç niyetim yok. arkadaş önerisiyle sitenize üye oldum bu konuyuda tartıştığınızı görünce sizlerle paylaşmak istediğimi düşündüm bu konumu bilmiyorum belkide orda söylenen ler gerçek olabilir belkide onun için türkler kimseyi hazmedemiyordur ahmet kayaya gelince gecenin bu vaktinde bunları yazmışsam ahmet kayanınne kadar büyük biri olduğunun kanıtıdır bence şimdiden karşıt görüşleini söyleyenleri duyuyorum bile siz beni anlayamaz sınız siz ahmet kayayı da anlayamazsınız siz bizleride anlayamazsınız çünkü siz KÜRT değilsiniz bizde türk değiliz sadece bu söylediklerim belki sizi tatmin etmiştir umarım fazla tartışmaya gerek yok düşünüyorum o halde varım kimse olmadığımı söyleyemez vede düşündüğüm ne olursa olsun kim olursa olsun beni ve benim gibi yoldaşları ne değiştire bilir nede yok ede bilir çünkü biz bir değil iki değil yüzlerce yiz sanırım civan haco konserini duymuşsunuz dur batmandaki ne yazık gidemedim ama o konsere katılan 300 bin küsur insanın duymuşsunuzdur bu 300 bin türkiyede rekor demek acaba bu insanlar niçin bu konsere katılmış olabilir bana başka bir konser daha örnek verin türkiyeden aynısından size inanayım kimin konseri kürt rakçı kimin diliyle veriyor konseri kürt diliyle kim gider bu konsere onu anlayan lar bu da demek oluyor ki bu kürtlerin var olduğu dur bana konser değil bir cenaze örneği verin gene kabulüm yok oda yok ama durun hrant dinkin cenazesi de 300 bin küsur insan katılmıştı yanlış değilsem gördünüzmü oda bir türk değil oda br ermeni hemde olması gerekenin en iyi şeklindeki bir ermeni neyse fazla uzatmayalım demek istediğim hiç bir çocuk sebepsiz ağlamaz bilin ki ahmet kaya boşu boşuna konuşmamıştır :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
beyazgül
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Yay

Mesaj gönderen beyazgül » 12 Şub 2007 11:42

bi kitapdan bahsediyosn okumadım fakat bu dünyada herkesin zıt olduğu kişiler vardır..öyle ki her kitap çeşit çeşittir alırsın okusun düşünmek istediğin gibi düşünürsün.ben bir çok sosyalist kitap okudum.yada bir çok dini kitap okudum ateist kitabıda okudum okurken haşa ama insan kafasında binbir türlü düşünceye sahip oluyor..ama hiç bir zaman kendi dinimden yada düşüncelerimden vazgeçmedim çünkü dediğim gibi her görüşün zıt düşünceleri vardır..bunlarla ilgili kitap okuduğum zamanda kendimi bulabildim..kitabı yabancı bir yazarın yazdığından bahsediyosun bu yazarın türklere karşı kini olmadığını yada onunda inanmak istediği gibi inandığını nerden biliyosun..he diceksin ki bir sürü kanıtı var ozaman bende sana bir sürü kanıt bulayım..türklerin kim olduğu yazmış diyosun ve öyle sölüyosun ki bunu resmen kin duyar şekilde..bende bir türküm fakat ne doğuluları ayırırım ne batılıları..güneydoğuda sel oldu biz ailece perişan olduk..onlarla ağladık..kendinize öyle şeyler emponize etmişsiniz ki gözlüklerinizi çıkartıpda bakamayı denemiyorsunuz..yoldaşlar diyosun hangi yoldaşlardan bahsediyosun eğer teröristlerden bahsediyosan kendini çok büyük bir çukura götürüyosun düşünce olarak tabiki..geçmiş geçmişde kaldı önemli olan bundan b,lmem kaç yıl öncesi değil önemli olan hep beraber kardeş gibi bir bayrak altında bu topraklar ve vatanda rahat yaşayabilmek..evet güneydoğuda bir .ok sorun var ama bu tarafdada var yok değil..hiç bir sebeb ekmek kazandığın vatana ihanet etmek için yeterli değildir zaten..hem dinimizdede bu günahdır .vatanına milletine hayırlı evlat ol denmezmi.. bu vatanın çocuğu isen hainlik değilde hayırlı olmak gerekir..sana hain demiyorum üstüne alınma..
şuda bir gerçekdir ki bizim bilmediğimiz bir çok olay dönüyor gizli bir çok iş çevriliyor..ve bizleri uyutmaya çalışıyorlar..iki tarafı birbirine düşürmeye çalışıyorlar..birileri buna dur demeli..

“Özgür Düşünce & Felsefe” sayfasına dön