Terör Örgütü PKK

Düşüncelerinizi Özgür Bırakın
JİLAN
Albay
Albay
Ruh Hali:Kızgın
Takım:Fenerbahçe
Re: Terör Örgütü PKK

Mesaj gönderen JİLAN » 11 Eyl 2007 18:08

sen hayatında hiç pkk lı gördünmü onların kişiliğini düşüncelerini biliyormusun eğer pkk lılar teröristse neden ben ailem sülalem köylülerimiz hala yaşıyor tanıdığıklarımız hala yaşıyorr bizleri neden öldürmedilerr internette bu konuların detaylarına fazla girmek istemiyorum ben yaşadım ben gördüm biliyorum birgün eğer yüzyüze konuşabilme şansımız olursa sana herşeyi gördüklerimi yaşadıklarımı daha net anlatırım üstü kapalı şekilde değil anlatabildim mi??

eylül
Çavuş
Çavuş
Ruh Hali:Huzurlu
Burç:Boğa

Mesaj gönderen eylül » 11 Eyl 2007 18:16

tabiki Tesekkür ederim görmedim. Ama Cok gören tanıdıklarım var. Öz amcam Komondo olarak gitti. Tanıdıgım ama sadece 3 kişinin özel Harakatcı oldugunu bilen Bir tanıdıgım da var .Oda anlattı kendi gözelerimle görmüş gibi oldum.. Yaptıkları rezilliklieride ROJ tv den izliyorum.Bu arada Ben Kürt düşmanı değilim Nedensadece bana misillendinizi Sormak istiyorum.Benim Kavgam Kürtlerle değil. Kürtleri Öne sürerek Serefsizlikler İğrenclikler Çirkeflikler yapanlardandır.

SAYGILARIMLA ...!
JİLAN
Albay
Albay

Mesaj gönderen JİLAN » 11 Eyl 2007 18:21

sana bi tavsiyem hiçbir zmn bi asker gözüyle bakma olaya herzmn objektif bak ABD-IRAK savaşına sen bi amerikalı asker gözüyle mi ıraklı bir direnişçi gözüyle mi yoksa bi türkiye vatandaşı olarak mı bakıyorsunn
bi asker öldüğü zmn bizde üzülüyoruz bi pkk lı dea öldüğünde de üzülüyoruz
eylül
Çavuş
Çavuş

Mesaj gönderen eylül » 11 Eyl 2007 18:26

TÜRK askeri Öldüğünde Üzülüyorsunda Neden PKK 'lı Öldüğünde Üzülüyorsun.K.bakma Ama Sen PKK Yandasın ozaman. PKK nın Daga Cıkma Amacını Biliyorsan 2 -3 cümle ile bana anlatsana ? Cok merak ediyorum..Senin Bildiğinmi Farklı yada Bana anlatılanmı yanlıs Onu ögrenmek istiyorum.. Ya anlıyamıyorum Bu ne mantık ,Bu nedüşünce Ya sinirlerim Tepeme Cıktı. :asabi2
JİLAN
Albay
Albay

Mesaj gönderen JİLAN » 11 Eyl 2007 18:30

ben bi asker ve bi pkk lı öldüğü zmn üzülüyorsam bi insan olduğum için üzülüyorum hiç kürt-türk ayrımı yapmadann ikisi de ana evladı unutma bunu ikisi de bi amaç uğruna ölüyorlar
eylül
Çavuş
Çavuş

Mesaj gönderen eylül » 11 Eyl 2007 18:33

Evet Birisi Bizi Korumak Can güvenliğimizi Saglamak için Ölmüyor.Bedenen Ölüyor. Digeri İse Asılsız Bir amac .Amac da denilmez. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin yerine belirli bölümüne kürdi.devleti Kurmak.. Ahh Atam Sadece 10 sene daha Olucaktı Kürt Sorunu Olmazdı..
beyazgül
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Yay

Mesaj gönderen beyazgül » 11 Eyl 2007 18:37

ikiside ana evladı olabilir ama kim dedi teröristlere al elinede silahı çık askerlerin karşısına..sen şuanda yaşadığın vatana yediğin ekmeğe hainlik yapıyorsun jılan
eylül
Çavuş
Çavuş

Mesaj gönderen eylül » 11 Eyl 2007 18:39

Aynen Katılıyorum Sayın Beyazgül ..Cok dogrudur.. Aynen .Ozaman Sende İstiyorsan Ova siyaseti güt.. ? Sende al eline bir silah sende cık daga .. Kendi Kimliğini belki bulabilirsin. En fazla ömrün 5yıl :komik10
ÖZGÜRLÜK
Yüzbaşı
Yüzbaşı
Burç:Koç

Mesaj gönderen ÖZGÜRLÜK » 11 Eyl 2007 20:43

arkadaşlar işi dalgaya vurmayalım..

PKK bir TERÖR örgütüdür.. kimsenini bağımsızlığı için çalışmaz.. Amerikanın TÜRK'Ü KÜRDE kırdırma politikasının bir oyuncağı olmuştur...

fakat PKK gibi bir örgütün oluşmasında Türkiyenin başa gelen işbirlikçi iktidarların o kadar büyük payı var ki.. belki %90 pay bizde.. Kürtlerin fazla seçenekleri yok.. PKK ya sarılmaktan başka.. ki bunu yapmayan Kürt vatandaşlarımız da az değil..
beyazgül
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Yay

Mesaj gönderen beyazgül » 11 Eyl 2007 21:44

[quote="ÖZGÜRLÜK"

PKK bir TERÖR örgütüdür.. kimsenini bağımsızlığı için çalışmaz.. Amerikanın TÜRK'Ü KÜRDE kırdırma politikasının bir oyuncağı olmuştur...

fakat PKK gibi bir örgütün oluşmasında Türkiyenin başa gelen işbirlikçi iktidarların o kadar büyük payı var ki.. belki %90 pay bizde.. Kürtlerin fazla seçenekleri yok.. PKK ya sarılmaktan başka.. ki bunu yapmayan Kürt vatandaşlarımız da az değil..[/quote]
aynen katılıyorum özgürlük özellikle üstteki paragrafa öyle içten inanaıyorum ki..bunu hala nasıl göremezler ona inanamıyorum..

“Özgür Düşünce & Felsefe” sayfasına dön