Terör Örgütü PKK

Düşüncelerinizi Özgür Bırakın
beyazgül
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Yay
Terör Örgütü PKK

Mesaj gönderen beyazgül » 11 Eyl 2007 12:33

Terör örgütü PKK en büyük zarar bölge halkımıza vermiştir. Bu amaçla:

Emellerini gerçekleştirebilmek için bölge halkını silah zoruyla sindirmeyi hedeflemiştir. Bu doğrultuda kendisine yardım etmeyen ve destek vermeyen yerleşim yerlerine yönelik içlerinde kundaktaki bebeklerden, kadınlardan, yaşlı ihtiyarlara kadar bir çok vatandaşımızın bulunduğu insanların öldürülmesi ile neticelenen çok kanlı katliamlar gerçekleştirmiştir.
Bölgede güvenlik ve asayişi sağlamak, vatandaşların huzur ve güven içerisinde yaşamlarını temin etmek için canları pahasına fedakarca görev yapan güvenlik kuvvetlerine yönelik saldırılarda bulunmuşlardır.
Basın mensupları da maalesef yasadışı terör örgütünün hedefi olmaktan kurtulamamışlardır.
Bölgede yerel yönetim hizmetleri için bölge halkının hür iradesiyle seçtiği Belediye Başkanları ve Muhtarlar da terörün hedefleri arasında yer almışlardır.
Dünyanın hiçbir yerinde öğretmenler terörün hedefi olmamışlardır. Görevleri çocukları eğitmek, insanları aydınlatmak olan öğretmenler bu kutsal görevlerine rağmen acımasız şiddet eylemleriyle yıldırılmak istenmiştir. Eğitim müesseslerini işlemez hale getirebilmek ve bölge halkını cahil bırakabilmek için öğretmenlerimizin yanı sıra eğitim kurumlarımıza da yönelik bir çok eylem gerçekleştirmiştir.
Bölge insanımıza dini hizmet götürmekle görevli imamlarımıza yönelik saldırılar gerçekleştirmiş, camileri yakarak tahrip etmiştir
Bölgenin alt yapısını geliştirmek, bölge halkımıza daha iyi hizmetler götürmek için yapılan devlet yatırımlarının önlenmesine yönelik tesislere, araçlara ve gereçlere yönelik sabotajlar uygulanmıştır

JİLAN
Albay
Albay
Ruh Hali:Kızgın
Takım:Fenerbahçe

Re: Terör Örgütü PKK

Mesaj gönderen JİLAN » 11 Eyl 2007 12:45

Emellerini gerçekleştirebilmek için bölge halkını silah zoruyla sindirmeyi hedeflemiştir. Bu doğrultuda kendisine yardım etmeyen ve destek vermeyen yerleşim yerlerine yönelik içlerinde kundaktaki bebeklerden, kadınlardan, yaşlı ihtiyarlara kadar bir çok vatandaşımızın bulunduğu insanların öldürülmesi ile neticelenen çok kanlı katliamlar gerçekleştirmiştir
çok saçmaa bu konu bencee kendi gözlerimle görmesem bilmesem belki sana inanırdımm ama inanmıyorumm bu tür söylemlere hiçbir zmn duyduğuma değil gördüğüme inanırımm ve hiçbirzmn pkk ya terör örgütü de demem :asabi2
beyazgül
Yönetici
Yönetici

Mesaj gönderen beyazgül » 11 Eyl 2007 12:57

sen dememeye devam et ozaman :asabi2 senin canın yanmamaış belli
JİLAN
Albay
Albay

Mesaj gönderen JİLAN » 11 Eyl 2007 12:59

neden yaksınlar ki benim canımı bende kürtüm bunu unutma birini tanımak için illaki canının yanması mı lazım
beyazgül
Yönetici
Yönetici

Mesaj gönderen beyazgül » 11 Eyl 2007 14:28

evet tam üstüne bastın kürt olduğun için pembe gözlüklerle bakıyosun gözlüklerini çıkarırsan amaçlarını farkedersin jılan..benim tanıdığım bir çok insanın başına gelen olaylar var diyarbakır taraflarına giderken başlarına gelen bir çok şey var bunları bir insan bir insana yapamaz..insan olan zaten karşısındakine silah çekemez
JİLAN
Albay
Albay

Mesaj gönderen JİLAN » 11 Eyl 2007 17:06

bazen insanlar kendilerine sınırlı özgürlükler verildiği zmn kendi topraklarında haksızlığa uğradıkları zmn hakkını aramak için adalate başvururlar ancak adalet bu hakları vermezse onlarda değişik yollara başvurarak haklarını ararlar bazen bu haklarını kazanmaya çalışırken masum insanlar kullanılır ama bu normaldirr yıllardır bu böyle devam eder eğer birşeye sahip olmak istiyorsan onun için savaşacaksın gerekirse öleceksinn başka şekilde istediğini elde edemezsinn
ÖZGÜRLÜK
Yüzbaşı
Yüzbaşı
Burç:Koç

Mesaj gönderen ÖZGÜRLÜK » 11 Eyl 2007 17:20

PKK örgütü haksızlıklara karşı duran bir örgüt değildir jilan.. PKK tam anlamıyla bir terör örgütüdür.. Kürtlere yapılan haksızlıklara ben de sonuna kadar karşı çıkarım.. fakat PKK denen örgüt Amerikanın güdümüyle çalışan ve Marxist yapıdan uzxaklaşmış milliyetçi , emperyalizm destekçisi, TERÖR ÖRGÜTÜDÜR..

Jilan sen tam anlamıyla kendini geliştirmemeiş ve düşüncelerini tamamlyamamış bir insansın.. şu siteye giridğimden beri yorumların karşısında düşüncem bu oldu.. OPORTÜNİZMİN TAM ORTASINDASIN..
eylül
Çavuş
Çavuş
Ruh Hali:Huzurlu
Burç:Boğa

Mesaj gönderen eylül » 11 Eyl 2007 17:44

sn. Jilan hanım Burdaki Alıntı yaptıgınız ..Bölümler İnanmadıgınız bölümler ..Kesinkle dogrudur .Siz yalanlasanızda.. Hiç mi haberlerde görmediniz.. Pkk lılara Yardım etmedikleri için Linc edilen öldürlen Kaç yüz kişi oldugunu.. Yani Bu yalanmayı nasıl yapıyorsunuz.Anlamıyorum :asabi2
JİLAN
Albay
Albay

Mesaj gönderen JİLAN » 11 Eyl 2007 17:47

pkk ya asla terör örgütü demem
amcam arkadaşım kuzenim hepsi terörist mi sölermisinn
ben şmdi bazı şeyler söyleyecem inanmayacaksınız bunu adım mı gibi biliyorum ama genede söyleyecemm
ben doğuda doğdum orda büyüdümm bizim oralarda bazı olaylar olurdu işte köyler yakılırdı birileri öldürülürdü bunları pkk yaptı diye gösterilirdi ancak bunu pkk lılar gibi giyinip onlarmış gibi davranan bazı şahıslar yapıyordu ve bu şahıslarda kürtlerdi çoğunlukla para kaşılığında kendilerini kendi insanlarını satıyorlardı bu şerefsizler yüzünden amcam ve 2 arkadaşı diri diri yakıldı 2 kuruş para için neyse ben fazla konuşmayayım :asabi2
eylül
Çavuş
Çavuş
Ruh Hali:Huzurlu
Burç:Boğa

Mesaj gönderen eylül » 11 Eyl 2007 17:51

Amcan İçin üzüldüm.Ama bunu yapanların PKK olmadıgını İdda ediyorsun Kanıtsız İddaalara İnanmıyorum.Oyüzden Üzgünüm.Ama cidden Amcan ve 2 arkadsı için üzüldüm..Ve sen diyorsun PKK'ya Terör Örtü Demem Sebebide Su olmasın Kürtlerin Haklarını Savunuyorlar diyemi ? Yoksa Kürtdevleti Kurmaya kalktıkları İÇin Ekmek yedikleri Vatanlarına Silah sıktıkları içinmi ? Neyse uzatmıyacagım

“Özgür Düşünce & Felsefe” sayfasına dön