Eğer Erkek Olsaydınız ne yapardınız?

Kadınların ve erkeklerin bilinmeyen dünyaları
Nude Girl
Çavuş
Çavuş
Ruh Hali:Mutlu
Burç:Ikizler
Takım:Galatasaray
Eğer Erkek Olsaydınız ne yapardınız?

Mesaj gönderen Nude Girl » 29 Mar 2007 22:28

Eğer erkek olsaydım; buram buram parfüm kokardım. Acı baharatlı kokuların en can yakanını bulup sürerdim kendime, kadınların topunun boğazı yansın, düğümlensin, dilleri tutulsun diye...

Eğer erkek olsaydım; saçlarımı pırıl pırıl tarardım. Güneşin ışınlarından bile daha zıpkın olurdum, bana bakan bütün gözleri haince kamaştırırdım.

Eğer erkek olsaydım; ayakkabılarımı her daim boyardım. Gıcır gıcır savrulurdum ortalıkta, kadınların tikir tıkırlarına inat!
Eğer erkek olsaydım; gecenin en karanlık saatlerinde, en janti kılıklara bürünürdüm. Siyah-beyaz çizgiler seçerdim kıyafetlerime, gecenin siyahında kaybolur, ışıkların en hüzünlü beyazında ortaya çıkardım...

Eğer erkek olsaydım; hiçbir büyük adamın büyük laflarını sayıklamazdım, hiçbir şairin dizelerini ezberlemezdim. Kendi şiirlerimin büyük laflarımı çıkarırdım derinlerimden, onları kadınlara anlatırdım, denizlerimde boğulsunlar diye...

Eğer erkek olsaydım; ortalıkta gaddar bir yengeç gibi yürürdüm. Sağlam, güvenilir ve acımasız adımlar atardım, tereddüte bir an olsun yer bırakmazdım.

Eğer erkek olsaydım; dans ettiğim kadınların sağ elini pamuk helva tutarmış gibi tutardım. Biraz fazla sıksam elimde eriyeceğini kestirirdim. Nazikçe tutardım ellerini, tatlı pembesi az biraz elime bulaşsın da ortalığı toz pembe tatlandırsın diye...

Eğer erkek olsaydım; dans ettiğim kadınlarla tek kelime konuşmazdım. Aklımdaki bütün sözcükleri ayaklarıma dökerdim, güçlü sözcükleri bacaklarımla telafuz ederdim, sözcüklerin üzerine basa basa, suyunu çıkara çıkara dans ederdim...

Eğer erkek olsaydım; dans ederken en acılı aşklarımı düşünürdüm. En güzel anılarımla yeniden coşar, en arızalı intikamlarımı, dans ettiğim kadınlardan alırdım.

Eğer erkek olsaydım; dans ederken terlemekten hiç gocunmazdım. Sular seller gibi akardım pistte, ayağıma dolananlar kayıp düşsün diye.

Eğer erkek olsaydım; müziğin ritmini kalbimin ritmi farz ederdim. Kalbime 2/4'lük atmayı öğretirdim, atmaktan vazgeçtiği ana kadar da nefes nefese dans ederdim...

Eğer erkek olsaydım; dans ettiğim kadınları zoraki kendime yapıştırmazdım. Araya sinsi bir aralık bırakırdım, gitmek istediğinde kolayca terk etsin diye.

Eğer erkek olsaydım; kadınların üzerine soru sorar gibi yürürdüm, cevabını alana dek de bırakmazdım peşlerini, sabahın ilk ışıklarında gelse bile yarı kötürüm bir cevap, sabırla beklerdim.

Eğer erkek olsaydım; gözümü dans ettiğim kadından bir an olsun ayırmazdım. Ona kendisini, dünyanın en güzel kadınıymış gibi hissettirirdim, onbeş dakikalik bir takiyye bile olsa, buna katlanırdım.

Keşke erkek olsaydım...

alıntı...

..... Peki, ya siz EĞER ERKEK OLSAYDINIZ ne yapardınız?

Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Burç:Kova

Mesaj gönderen Siyabend » 30 Mar 2007 14:44

Eğer erkek olsaydım; saçlarımı pırıl pırıl tarardım. Güneşin ışınlarından bile daha zıpkın olurdum, bana bakan bütün gözleri haince kamaştırırdım.

Yahu ben bir erkeğim ama saçlarımı pırıl pırıl taramıyorum :roll:
beyazgül
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Yay

Mesaj gönderen beyazgül » 03 Nis 2007 12:18

aman aman böyle erkek olmak istemezdim..
JİLAN
Albay
Albay
Ruh Hali:Kızgın
Takım:Fenerbahçe

Re: EĞER ERKEK OLSAYDINIZ ne yapardınız?

Mesaj gönderen JİLAN » 09 Eyl 2007 19:53

erkek olsaydımm kızların vay haline o zmnnn :komik10
zinê
Yarbay
Yarbay
Ruh Hali:Üzgün
Burç:Koç

Re: Eğer Erkek Olsaydınız ne yapardınız?

Mesaj gönderen zinê » 02 Şub 2009 20:28

erkek olsam çirkin kızların yülerine bakmazdım
bütün fıstıkları kendime alırdım
hergün traş olur saçlarımı uzatır
kulağıma küpe takardım
işe yürüyerek gider gelirdim
hep parfüm kokardım
kızlara hiç acımazdım peşimde koşturur sürüm sürüm süründürürdüm :kahkk
beyaz
Yarbay
Yarbay
Burç:Boğa
Takım:Fenerbahçe

Re: Eğer Erkek Olsaydınız ne yapardınız?

Mesaj gönderen beyaz » 02 Şub 2009 20:38

ben halimden memnunum :ell

“Erkekler & Kadınlar” sayfasına dön