Kadınlar ve erkekler arasındaki farklar

Kadınların ve erkeklerin bilinmeyen dünyaları
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Ruh Hali:Mutlu
Burç:Kova
Takım:Galatasaray
Kadınlar ve erkekler arasındaki farklar

Mesaj gönderen Siyabend » 26 Ara 2006 13:18

Bütün kadınlar birbirlerini rakip olarak görürler. Kadınların birlikteliklerde mutlaka şartları vardır.

En güzel aşk şiirleri, mısraları duygu dolu aşk şarkılarının tamamına yakını erkekler tarafından yazılmıştır. Çok duygulu oldukları söylenen kadınlar ise o sıralarda diğer kadınları incelemekle uğraşmaktadır. Ne giymiş, ne takmış, benden güzel mi vs...

Erkekler (ruh hastası değillerse) eşlerini akrabalarından, arkadaşlarından, kıskanmazlar. Oysa kadınlar dişi olan herşeyden kıskanırlar kocalarını.
Kendisinden 30 yaş büyük bir kadınla parası yüzünden evlenen erkek sayısı çok azdır. Buna karşılık ortalık babası, hatta dedesi yaşında, ama mutlaka zengin erkeklere aşık (!) kadınlarla doludur.

Hiçbir kadın çalıştığı yerde üstünün kadın olmasını istemez. Anketler böyle diyor.

Erkekler kadınlardan ilgi, şevkat, sevgi beklerler. Kadınlara bunlar asla yetmez, ek olarak iki bilezik, bir yüzük gerekir çoğu zaman.

Evli kadınla ilişkiye giren çok az sayıda erkek vardır. Evli erkeklerle ilişkiye giren kadın sayısı bir hayli kabarıktır.

Erkekler bir araya geldiklerinde işten, politikadan, futboldan bahsederler genellikle. Kadınlar bir araya geldiğinde ise vay o anda orada olmayan diğer kadınların haline.

Eşlerinden "yorgunum, başım ağrıyor" gibi bahanelerle kaçan kadınlar ortaya ikinci bir kadın çıktığında kocalarını çok sevdiklerini (!) farkederler.
Aldatılan kadınlar genellikle boşanmak yerine bir çocuk daha yapmayı tercih ederler. Tersi durumda ise erkekler kadınlar kadar akıllı olmadıkları için bunu gurur meselesi yapar ve kadını boşamaya kalkarlar.

Özellikle ev kadınları evde akşama kadar istedikleri gibi yaşarlar. Erkelerin akşamdan akşama geldikleri evlerinde pek de özgür oldukları söylenemez. Kendilerine durmadan oraya oturmaması, sigarasının külüne dikkat etmesi, ayakkabısını çıkarması hatırlatılır.

Kadınlar ilişkilerinde şeffaf değildirler. Hoşlanırlar, hoşlanmaz gibi davranırlar, isterler, istemez gibi yaparlar. Eşleriyle sorunlarını çözmede bedenlerini silah olarak kullananlar bile vardır.

Bedenlerini göstermeye bayılırlar. Açık, dar, şeffaf, kısa giyerler. Sonrada neden bakıyorsunuz diye sinirlenirler. Aslında amaçları baktırmaktır, ama bunu asla kabul etmezler. Özgürlükten, rahatlıkdan, medeniyetten falan bahsederler.
(bu hepsi için geçerli değildir)

beyazgül
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Yay

Mesaj gönderen beyazgül » 27 Ara 2006 13:49

:çığlık :çığlık :çığlık çok kızdım ama....haksızlık edilmiş bayanlara :evil:
narsisya
Yüzbaşı
Yüzbaşı
Burç:Koç
Takım:Beşiktaş

Mesaj gönderen narsisya » 10 Eyl 2008 23:59

okumadım ama.. kesın kızacagım seyler yazıyodur..
reis
Albay
Albay
Burç:Balık
Takım:Fenerbahçe

Re: Kadınlar ve erkekler arasındaki farklar

Mesaj gönderen reis » 12 Eyl 2008 16:05

ya sız kızlar neden bu kadar erken kızıp aglıyorsunuzki
bunu yapacagına karsındakını aksıne bır yazı kopyalat yada yorum yap onlar kızsın
tabı erkeklerı kızdıra bılırsenız :yuvarrr
erkekler mutludur :musicc
erkekler cesaretlidir :silahs
erkekler agır takılır :sapkaaa
kadından farkımız coooooooooooktur
kelebek
Yüzbaşı
Yüzbaşı
Burç:Boğa

Mesaj gönderen kelebek » 12 Eyl 2008 16:20

"Erkekler (ruh hastası değillerse) eşlerini akrabalarından, arkadaşlarından, kıskanmazlar." :eksiii

ben işin aslının böyle olduğuna inanmıyorum.bunlar lafta kalıyor bence.madem kıskanmıyorlar bizde erkek arkadaşımızın arkadaşıyla oturup bi muhabbet edelim bakalım nasıl kıskanılmıyor.
reis
Albay
Albay

Mesaj gönderen reis » 12 Eyl 2008 16:23

hohooo
olmadı kocanı bırakıp erkek arkadasıyla soybete gırecekmiş
yok valla
sabahlasnız barıı
olur okadarıda yanii
ikincisi kıskanclık
kadınlarda daha cok gorunuyor
kelebek
Yüzbaşı
Yüzbaşı

Mesaj gönderen kelebek » 12 Eyl 2008 16:30

bi kere kadınlarda daha yoğun olsada (bilmiyorum kimde daha yoğun ama) biz çoğunu içimizde yaşarız.
siz erkekler direk dışa vurup karşıdaki insanın ömrünü yersiniz.
sen öyle olmayabilirsin ama bu diğerlerinin olmadığı anlamına gelmez.
reis
Albay
Albay

Mesaj gönderen reis » 12 Eyl 2008 16:39

biz erkekler içimiz dışımız birdir
ıcımızde saklayıp kufletmeyiz yoksa sonra kotu kokarız :yuvarrr
kelebek
Yüzbaşı
Yüzbaşı

Mesaj gönderen kelebek » 12 Eyl 2008 16:50

biz saklarız içimizde çünkü daha detaylı daha hassas düşünürüz.kendi kıskançlıklarımızla sevdiğimiz insanı üzmek yada sık boğaz etmek istemeyiz ama erkeklerde bu böyle değil.kıskançlık krizlerinde o an neyse aklından dilinden geçeni çatır çatır söyler ama bazen saçma ve kötüde söyler.yarın bi gün bu konuşmalardan sadece o söylenen kötü laflarınız hatırlanır.ve kadınlar düşününce bu bana bunu da demişti şunuda demişti..bu sefer noluyo ilişkilerde bi güven saygı azalması uzaklaşma başlıyor (%99 öyle).al sana ayrılmaya doğru götürecek sıradan ama önemli şeyler.bu yüzden kadınlar genelde çok düşünür az konuşur.erkeklerde zanneder ki kadın aptal(?)

amma yazdım be. bak daygen senin için uzun uzun yazıyorum.bol bol oku ifade yeteneğin artsın diye :artiii
reis
Albay
Albay

Mesaj gönderen reis » 12 Eyl 2008 17:05

saol ben almıyım
uzun yazıların genelde ılk ve son kıtasını okuyorum
yanı ortadakılerı bosa yazdın :yuvarrr

“Erkekler & Kadınlar” sayfasına dön