Ben bu yürek attığı sürece seninleyim ...

Aşk hakkında bilmeniz gerekenler
DELAL
Binbaşı
Binbaşı
Ruh Hali:Huzurlu
Burç:Oğlak
Takım:Fenerbahçe
Ben bu yürek attığı sürece seninleyim ...

Mesaj gönderen DELAL » 29 Mar 2009 19:53

Rüyamda gördüm seni yine dün gece

Geceme ışık saçan gözlerin ve herzaman ki asaletinle yanıma yaklaştın yavaşca
Gülüyordun...Evet ben ağlarken sen gülüyordun

Usulca yanıma oturup 'sil gözlerini' dedin sessizce'sil gözlerini bak ben geldim işte burdayım'dedinfakat biliyordum bu gelişinin de gidişi olduğunu üstelik bu seferki gidişin diğerlerine benzemediğini...Uzun uzun baktım sana tek kelime çıkmadı ağzımdan ne diyebilirdim ki zaten ilk defa bu kadar çaresiz ve mutsuzdum...Haklı gidişine ses çıkaramadım 'gitme ne olur kal'diyemedimaslında dedim ama sen duymadın içten içe haykırdım yalvardım gitme diye sende söylememi istiyordun gitme dememi bekliyordun ama yapamadım sana 'gitme kal'diyemedim gitmeliydin...

Son bakışını kazıdım yüreğime vakti gelmişti ayrılığın kalktın son kez bana sarıldın kokunu içime doyasıya çektim bu bana sen gelene kadar yetecekti...
Son buluşmason kavuşmason ayrılıkson bakışson elveda...Herşeyin sonuydu bu gidişinseni başka şehre sürgün ediyorlardı benimse yüreğim koca istanbulun karanlık sokaklarında sürgün oluyordu.

Hangimiz daha çok acı çekiyorduk...
Giden mi mutsuz kalan mı???
Giden mi sürgün kalan mı???

Uyandım yanımda ne sen vardın ne de kokun elimde sadece küçük bir resmin...
karanlık odamın duvarlarına yazdım hasretiniyağmur yağıyordu dışarıda gök gürültüsü inletiyordu heryeri...İlk defa gökgürültüsünden korkmadığımı hissettim belki de duymuyordum bile...

Duvarda asılı olan takvime takıldı gözlerimgeleceğini biliyordumemindim'bekle' demiştin beklemem mi?...Saniyelerdakikalarsaatlergünleraylaryıl lar ve yollar...Kısacası aramıza giren bütün engeller düşmanım olmuştu artık.Galiba en iyisi müzik dinlemektiduygularımı en iyi onlar anlatıyordu.Kalkıp bir şarkı açtım ikimiz için en güzelini 'hiç sevmedim kimseyi senin kadar...'diyordu Neslihan abla duygularımın ortağı mantığımın cellatı oluyordu şarkılar...

Ardından Yonca Lodi başladı 'seni benden ne bu şehir ayırı ne de ecel...'işte aradığım cümle buydu sanki.Seni benden hiçbirşey ayıramazdı...
Beni sana bu kadar bağlayansevdiren neydi onuda bilmiyorumseninle sadece rüyalarımda buluşuyorum hiç dokunmamıştım sana gerçek hayatta bunu da İrem anlatıyordu 'hayalet sevgilim'...Yıldız Tilbe dinlemeden olmaz oda eşlik ediyor yalnızlığıma 'senin her gidişin de sürgün oluyorum ben ama en kötüsü gülüm gitmeden sürgün olmak...'

Şarkılarlayağmurla ve resminle sabahladım yineyalvardım Allah'ıma onu benden alma diye.Tek bir sözünmüydü yoksa beni sana bağlayan senin her CANIM deyişinde kalbim eriyordu sanki bu hoşuma gidiyordu

Gerçekten canın mıyım senin bilmiyorum ama sen benim HERŞEYİMSİN...

Ne olursan ol nerede olursa ol benimle kal Ben bu yürek attıgı sürece seninleyim..

“Aşk u Meşk” sayfasına dön