Yüreğime düşen ak...

Aşk hakkında bilmeniz gerekenler
DELAL
Binbaşı
Binbaşı
Ruh Hali:Huzurlu
Burç:Oğlak
Takım:Fenerbahçe
Yüreğime düşen ak...

Mesaj gönderen DELAL » 03 Nis 2009 21:10

Gözyaşı esiri olan sevgiliye duyulan sevgimin en derininde bulunan sevdam..
Sen bu bedenin damarlarında gezen damla damla kansın..seninle yaşam bulur ruhum..seninle hayata döner gözlerim..

Sen bu yüreğin sevgisine düşen en güzel aksın..seninle yüreğimin sevgisi hayatımın sevgisi mutluluğumun sevgisi..tıpkı saf ve duru bir karın simgesi..senin gönlüme düşürdüğün ak ile..

Sen bu gönlün kıyılarına düşen sevdasın..bu sevda ne hayat ne özgürlük nede yürek sevdası..bu sevda gerçek sevgiliye duyulan sevgiyle yoğrulan bir mutluluk mayası..
Yüreğim nerede..sen yüreğimde nerdesin ey sevgili!..ilmek ilmek gönlüme işlenen göz kamaştıran güzellik sembolüm..

Bitmez tükenmez bir senin sevgin yüreğimde..bir senin adın düşürmediğim dilimde..bir senin aşkın dolu dolu tüm ömrümde..

Sana verdim gönül güvercinimi..sana uçurdum tebessüm kelebeğimi kondurdum el-emin olan ismine..senin için ağlayan kütüğüne kondurdum..

Dindir gözyaşımı sevgili..doldur sevdanla gönlümü..sen sevdirme sensiz güzel olmayan güzellikleri..sen sevdir sana dair hayatımızda anlam bulan ve yüreğe tek tek düşen cemrelerini..

“Aşk u Meşk” sayfasına dön