Güle güle canımın cananı

Aşk hakkında bilmeniz gerekenler
Uykusuz_Adam
Çavuş
Çavuş
Ruh Hali:Yorgun
Takım:Beşiktaş
Güle güle canımın cananı

Mesaj gönderen Uykusuz_Adam » 18 Şub 2011 12:25

Giden her sevgili ardında bir yıkım bırakır. Senin gittiğin günde benim yüreğimde depremler oldu. Gidişin öyle acı vericiydi ki geride paramparça olmuş bir kalp seni düşünmekten harabeye dönmüş bir beyin kaldı. Sen giderken bende ki beni de aldın. Seni düşünmekten hatta delirircesine düşünmekten hiç bir şey yapamaz oldum. Gittiğin gün kaza atlattım niye mi aklımda sadece sen vardın. Gittiğin gün kırmızı ışıkta yeşili bekleyen bir yaya gibi bekledim ama bana hiç yanmadı yeşil. Sen giderken yeşilleri de götürdün. Hayatımda ki bütün renklerde gitti seninle. Şimdi sadece siyah simsiyah boşluk. Biliyorum seni ve gidişinde ki acılarımı tarif etmek imkansız. Ama ben seni bir meleğe benzetiyorum. Öyle bir melek ki dünyanın bütün iyilikleri onda toplanmış bütün güzellikler ona verilmiş. Ama sonuçta bir melek. Benim ulaşamadığım ve asla ulaşamayacağım bir melek. Bir sevgi düşünün minik bir serçe misali avuçlarınızın içine konmuş küçücük bir serçe. Ama dünyadaki her şeyden üstün bir şey o AŞK. Ona avuçlarınız kadar yakın ama ulaşılması imkansız bir melek kadar da uzaksınız. Siz hiç aşık oldunuz mu? Aşkı buldum dediniz sevdiniz ve birden bire kaybettiniz mi onu? Avuçlarınızdan uçan bir serçe gibi. Aynı şarkıyı defalarca başınız çatlarcasına ağrıyana kadar dinlediniz mi? Kaç kere 100 mü belki 200 üst üste kaç kere. Uykusuzluk çektiniz mi? Kaç saat 24 mü 36 mı yoksa sizde benim gibi uykuyu unuttunuz mu? Siz hiç biri için yürekten ağladınız mı? Ben bunları yaşadım sevdim sevdiğime de hiç pişman olmadım. Çünkü ben sevgilerin en büyüğünü yaşadım mükemmel bir insanı sevdim...

GÜLE GÜLE CANIMIN CANANI.

Alıntı değildir...

“Aşk u Meşk” sayfasına dön