Vedalar Soğuk Olur Sıkı Giyin!

Aşk hakkında bilmeniz gerekenler
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Ruh Hali:Mutlu
Burç:Kova
Takım:Galatasaray

Mesaj gönderen Siyabend » 06 Eki 2007 16:03

Üşüyorum …

Duracağım Burada
Gidişini Seyredeceğim
Kıpırtısız Sakin Gibi Görüneceğim
Kavgasız Olacak Fırtınasız Olacak
Saçma Sapan Olacak
Organlarım Birbirine Vuracak
Arkandan Sessiz Bakacağım
Ben Yine Salağı Oynayacağım ...

Hayalleri Taştan Bir Sevdaydı Bizimkisi ... Kırılmazdı ... Yağmura Kara Dayanıklıydı ... Çığ Olup Düşerdi De Kendine Zarar Vermezdi ... Kopmazdı ... Gidişler Dönüşlere Gebeydi De Hep Acıtırdı Her El Sallayış ... Özlemler Acıydı ... Yürek Sabırsızdı ... Her Dönüş Doğuştu Aslında Yeniden ... Ölüp Ölüp Dirilmek Gibi Değil De Eriyince Doğmaktı ...

Ama

Önce Hayaller Öldü!

Gönlüme Bir Kor Düşer
Gitme Öyle Zamansız
Önce Hayaller Biter
Yanar Külsüz Dumansız

Acıyorum ... ... ... Ya Da Acıyorlar ... ... ... Elimde Kalanları Sayamıyorum ... Nasıl Sayabilirim ... Ateş Altında Heryerim ... ... ... Dokunulamıyorum Onarılamıyorum Dona Kaldım Yanarken ... Sadece Acıyorum Acınılıyorum ... ... ... Demişler İnanmış Ağlayışları Geçer Sanmıştım ... Bir Maddeyim ... ... ... Bedenim Var Senden Kalan ... Benden Götürdüklerini İsteyemiyorum ... Götürdüğün Tek Şey Yüreğimin Sahibiydin O Senindi Götürdün..

Bilmiyorum Sensizliği ... ... ...

Baharlar Hiç Gelmez
Mevsim Hep Kış Olur
Günlerime Güneş Doğmaz
Hislerim Uyur

Takvimleri Kopardım Attım Sen Giderken ... Saatleri Kırdım ... ... ... Zamandan Söz Edilmesini İstemiyorum Artık ... ... ... Kış! Soğuk İşte ... Herkese Olduğu Gibi ... ... ... Derlerdi Hep De İnanmazdım Vedalar Soğuk Olur Sıkı Giyin!

Ben Bahardan Kalmayım ... ... ...
Sana Yangındım Ama Sensiz Üşüyorum ... ... ... Ve Uyumuyorum ... ... ... Hala!

Sen Gittinya Ruyalarımdan Sen Gittinya Benden İlk Gözümü Kapadığımda.. İlk Uykuya Daldığımda Karabasanlar Geldi Senin Yerine..Can Almayamı Geldi Yoksa Can Yakmayamı Uyumak İstemiyorum Uyku Bilmiyorum…

Dilimden Hiç Düşmez
Adın Hasret Olur
Yüreğimde Sızı Dinmez
Gülmek Güç Olur

Acı İşte ... Hangi Hecesinden Tutarsan Tut Bu Böyle ... Ne Sancım Diner Ne Ağrım ... Sattım 3 Kuruşa Gülüşlerimi ... ... ... Bak Gamze Gamze Dolmuyor Yüzüm ... Bak Acı! Bak Yaş! Bak Soğuk!
Haa Soğuk ...

Demişlerdi Zaten ... ... ... Ama Yapacak Birşeyim Yoktu ... Sonunu Bile Bile Lades Dedim Ben ... ... ... Mahkumdum!

Ayrılıklar Yara Açar Yara Üstüne
Yağmur Ağlar Sensizliğe İç Çekişime
Sensiz Olmaz Bu Yerlerde Dünya Dar Olur
Eğer Gidersen Bu Aşka Çok Yazık Olur

Gittin ... ... ... Yükelmin Öznesi Mühim Değil Aslında ... Gidildi ... Onarılmaz Yaralarımız Var Artık ... Susuz Tokluk Arıyoruz Belki De ... Yazık Oldu Mu? Bilmem ... ... ... Olur Mu?

Sadece Üşüdüğümü Hissediyorum ... ... ...

Vedalar Soğuk Olurmuş Ben Yolculuklara Senle Çıkmaya Alışkındım Oysa ... ... ...
Hakkını Sevgini Helal Et.....

ZAGROS
Moderator
Moderator
Ruh Hali:Huzurlu
Burç:Koç
Takım:Fenerbahçe

Re: Vedalar Soğuk Olur Sıkı Giyin!

Mesaj gönderen ZAGROS » 06 Eki 2007 18:31

çok güzel bir söz

paylaşım için teşekürler
beyazgül
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Yay

Re: Vedalar Soğuk Olur Sıkı Giyin!

Mesaj gönderen beyazgül » 10 Eki 2007 12:11

yaaaaaaaaaaaa ama çok güzel :unhap

Acı İşte ... Hangi Hecesinden Tutarsan Tut Bu Böyle ... Ne Sancım Diner Ne Ağrım ... Sattım 3 Kuruşa Gülüşlerimi ... ... ... Bak Gamze Gamze Dolmuyor Yüzüm ... Bak Acı! Bak Yaş! Bak Soğuk!

“Aşk u Meşk” sayfasına dön