Burçlar ve Şarkıları

Burçların gizemli dünyası
beyazgül
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Yay
Burçlar ve Şarkıları

Mesaj gönderen beyazgül » 03 May 2008 23:15

Koc: Bu aralar biraz alingan olmanizdan kaynakli yalnizsiniz. Cevrenizde ki herkes sizden uzaklasiyor.
Size uygun en dogru sarki, bizce Zuhal Olcaydan "Yalnizligim, yasamak zorunda oldugum beraberligimsin..."

Boga: Pek soze gerek yok aslinda, gitmeniz gerek gecicide olsa uzaklasmaniz gerek. Bu mecburi ayrilik sevgilinizle uzun mesafeler koyacaksada siz ona bizce bir nostalji yapin ve Tanju Okandan "Gozunde yaslarla bana el ***********..." parcasini uygun gorduk.

Ikizler: Ehh sizin bu karmasIk ruh haliniz pek sasirtmadi bizi. Sipsevdisiniz bu gun cicek der yarin kelebegi seversiniz. Bizce en guzeli size bicilmis kaftan Nazan Oncelde "AsIk degilim olabilirim.. yuzde elli sevebilirim.."

Yengec: Ahh en duygusal burcumuz evine bagli sagdik ask perisi, prensi modundaki yegane burc yildizimiz. Sen en guzeli kendine durmadan MFO den "sari Laleleri" uygun gor. Sahsen biz cok uygun gorduk...

Aslan: Ehh bu kadar naz yaparsan asIk usanir ve gider. Ama sana yakismaz ardindan kotu konusmak. Bak Sezen Aksu ne de guzel soylemis "Bahtiyar ol gozum yok, mevlam verir sabrini Bu hesap boyle bitsin Helal ettim hakkimi..."

Basak: Yok bu kadar ince eleyip sIk dokumak iyi degil. Ehh malum yaz geldi. Bu kismetde kacmaz hani. Bu yaz yoksa Ege'den "anla beni yaz askim" sarkisini soyleyip duracaksin haberin olsun.

Terazi: Terazi ask'a konsntre olsan birazda o ikizler seni dahada beklemez bu kadar kaprisede gelemez. Bu gidisle seninde sarkin "gokyuzunde yalniz gezen yildizlar yeryuzunde sizin kadar yalnizim" olacak haberin olsun

Akrep: Ehh canim akrepcim bu kadar niyetini belli etmeden ise koyulsan Emre Altug'da sonduremez senin atesini : "Sicak cok sicak sicak daha da sicak olacak"

Yay: Ve yaptin yapacagini gene aldattin ehh afferim seni kutluyorum sayin yay!.. Ama bak Rafet el roman sana isIk olsunda kos bi "Beni affedermisin" de...

Oglak: Yeni bir iliskinin sinyallerini sende aldin. Eee gezegenler bu ay hep Aslana calisacak degil ya. Sende de bol sans var vallahi. Hem sende bol kismet var. Sertap erenerden "Kendime yeni bir ben lazim" senin sarkin..

Kova: Ohooo kacti tren kaybettin o aski olsun uzulme seni hala deli gibi seviyor. Ama cok gururlusun, sen oyle san donmeye yuzun yok. Simdi Sezen aksudan dinle bakalim "simdi bana kaybolan yillarimi verseler" diye. Yaa senide ancak o paklar.

Balik: Eyvah! eyvah! yine umit verdin yine ektin onu. Seni cok cok kiniyoruz. Ehh onunda sabri bir yere kadar kacar gider. Sen yinede Yasardan " Bes dakika bekle git" soylersin

Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Ruh Hali:Mutlu
Burç:Kova
Takım:Galatasaray

Re: Burçlar ve Şarkıları

Mesaj gönderen Siyabend » 03 May 2008 23:18

Kova: Ohooo kacti tren kaybettin o aski olsun uzulme seni hala deli gibi seviyor. Ama cok gururlusun, sen oyle san donmeye yuzun yok. Simdi Sezen aksudan dinle bakalim "simdi bana kaybolan yillarimi verseler" diye. Yaa senide ancak o paklar.

Tesadüfe bak..Sezen Aksu..simdi bana kaybolan yillarimi verseler...
beyazgül
Yönetici
Yönetici

Mesaj gönderen beyazgül » 03 May 2008 23:36

siyabend yazdı:

Tesadüfe bak..Sezen Aksu..simdi bana kaybolan yillarimi verseler...
bide burçlara inanılmaz derler :komik10 :komik10 gerçekten güzel bir tesadif oldu siyabend. eee hatırlayamadığın şarkı bumuydu yoksa
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Ruh Hali:Mutlu
Burç:Kova
Takım:Galatasaray

Mesaj gönderen Siyabend » 03 May 2008 23:41

yok başka bir şarkı...birkaç gün içinde hatırlarım..
beyazgül
Yönetici
Yönetici

Mesaj gönderen beyazgül » 13 Haz 2008 11:19

ee aradan ne kadar geçti hatırlayamınmı :komik10

“Astroloji” sayfasına dön