90 Dakika Dayak!

Güncel Spor Haberleri
ZAGROS
Moderator
Moderator
Ruh Hali:Huzurlu
Burç:Koç
Takım:Fenerbahçe
90 Dakika Dayak!

Mesaj gönderen ZAGROS » 25 Eyl 2007 20:08

Resim

Bursaspor maçının ilk dakikasından son anına kadar rakip oyuncular tarafından dövüldüğünü ileri süren Alex, "Daha önce hiç böyle bir şey yaşamamıştım" dedi.
25.9.2007

‘Sonunda dayanamadım’
Fenerbahçe Kaptanı Alex de Souza’dan sertlik isyanı. Türkiye’de 4. sezonunu geçiren Brezilyalı oyuncu, Bursaspor maçında rakipten gördüğü sert hareketleri daha önce yaşamadığını belirterek, “Maç başladı, rakip oyuncular vurmaya başladı, hakem bitiş düdüğünü çaldı onlar vurmaya devam ediyorlardı. Kendimi kollamaktan oyun oynayamadım. Sonunda dayanamayıp isyan edince sarı kartı gördüm. Ama hakem bu sertliğe önlem almayı düşünmedi” diye konuştu.

‘Seri yakalamalıyız’
Rakibin sert oyununun beraberliğe mazeret olamayacağını ifade eden Alex şunları söyledi: “Herşeye karşın kazanmamız gerekirdi. Taraftarlarımız bu kötü gidiş nedeniyle paniğe kapılmasın. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi onlara başarıyı yine biz yaşatacağız. Ankaragücü maçıyla birlikte yükselişe geçip, bir galibiyet serisi başlatmak istiyoruz. Lig uzun bir maraton. Ezeli rakiplerimizle ilk yarıda içeride oynayacağız. Yani çok şey değişir” dedi.

Yusuf DURSUN

“Spor Meydanı” sayfasına dön