Belawela'yı eleştirin!

Duyuru,Öneri ve Şikayet
sansiri
Onbaşı
Onbaşı

Mesaj gönderen sansiri » 21 Kas 2006 14:26

ama işte biz sen kim olduğunu söyleyene kadar başka biri sandık belada sen meltemsin diğe yazmadı onları kıskandığını falan nerden tahmin edelim buna emin ol ok hadi kapansın artık sonuçta ben bu yazan kişinin kobrada olabileceğini düşündüm onada boşu boşuna beddua ettim bundan dolayı özür dilerim ama sadece siyabendden çünki beyaz gülde beni tanımadan üstüme gelmişti yürü git forumuna dedi resmen hak etmedim...

sizlere tavsiyem admini yokken modlar elinizden geldiğince tarafsız olun olayı karıştırmak yerine yatıştırma yoluna gidin çünki kobra yerinde ben olsasm bu yazılanları gördüğümde inanın çok üzülürdüm sizlere güvenmiş ok benm açımdan soruın yok bu topick kökten kalksın forumun yanlış anlaşılmasına sebep olucak buna eminm

tekrar kobra özür dilerim çünki sen sandım :!:

sansiri
Onbaşı
Onbaşı

Mesaj gönderen sansiri » 21 Kas 2006 14:30

öylesine yazdı:dünyadaki bütün forumları gezerseniz sansiri gibi bir saftrik bulamazsınız.o yüzden ben orda takılmaya devam edeceğim.cin gibi olan admini ne yapayım.söylenen herşeye inanan neşe varken niye zor adminlere gidelim. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ben işte bunu kobra yazdı sandım :( ama sanırm diğil şimdi kim olduğunu anladım ok o yüzden rahatladım kobra özür :oops:
belanin belalisi :)
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj gönderen belanin belalisi :) » 21 Kas 2006 14:33

sansiri yazdı:ama işte biz sen kim olduğunu söyleyene kadar başka biri sandık belada sen meltemsin diğe yazmadı onları kıskandığını falan nerden tahmin edelim buna emin ol ok hadi kapansın artık sonuçta ben bu yazan kişinin kobrada olabileceğini düşündüm onada boşu boşuna beddua ettim bundan dolayı özür dilerim ama sadece siyabendden çünki beyaz gülde beni tanımadan üstüme gelmişti yürü git forumuna dedi resmen hak etmedim...

sizlere tavsiyem admini yokken modlar elinizden geldiğince tarafsız olun olayı karıştırmak yerine yatıştırma yoluna gidin çünki kobra yerinde ben olsasm bu yazılanları gördüğümde inanın çok üzülürdüm sizlere güvenmiş ok benm açımdan soruın yok bu topick kökten kalksın forumun yanlış anlaşılmasına sebep olucak buna eminm

tekrar kobra özür dilerim çünki sen sandım :!:

kobra niye baska nickle yazsinki, ben zaten tanimayin diye yazi stilimi falanda degistirmedim, türkce karakter yazilarimda yok :D yani bu nick benim ama diger nickler kimlerdir bilemem tanimiyorum cünkü :roll:

kobra sanirim son bir yazi yazacaktir ve sanirim ondan sonrada bu konuyu kapatir

zaten ben söylicegimi söyledim, ben beni tanidiniz diye düsündüydüm :D cok fazla noktalar koyan türkce karakteri olmadan yazan fazla insan olmasa gerek :P
belanin belalisi :)
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj gönderen belanin belalisi :) » 21 Kas 2006 14:35

sansiri yazdı:
öylesine yazdı:dünyadaki bütün forumları gezerseniz sansiri gibi bir saftrik bulamazsınız.o yüzden ben orda takılmaya devam edeceğim.cin gibi olan admini ne yapayım.söylenen herşeye inanan neşe varken niye zor adminlere gidelim. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ben işte bunu kobra yazdı sandım :( ama sanırm diğil şimdi kim olduğunu anladım ok o yüzden rahatladım kobra özür :oops:

o kisi kimdir bilmiyorum,

belanin belalisi benim :D yani meltem

ama kobraninda baska bir nickle özellikle gelip yazicagini sanmiyorum, bende normalinde kendi nickimle üye olurdum ama baktimki cevap vericegim kiside kendi nickiyle üye olmamis ve kendi degilmis gibi yazmis özellikle bu nicki sectim, yani sanmayin kendimi saklamak istedim falan :wink:

daha önceden üyeligim olsaydi o üyeligimle yazardim zaten :wink:
sansiri
Onbaşı
Onbaşı

Mesaj gönderen sansiri » 21 Kas 2006 14:46

tamam sorun hallolmuştur hade meltem bu nickle artık yazma rica ediyim oki ... rkyemde çıkıcak :wink: ancak kendiniz olarak gelirsiniz sizlerede yakışan bu ama şuna emin olun olay ciden karışmış afedersiniz ama gülücem :lol: :oops: neyse pardon lütfen bitsin bize yakışanda bu dimi :wink:
beLa
Acemi Er
Acemi Er
Ruh Hali:Mutlu
Takım:Galatasaray

Mesaj gönderen beLa » 21 Kas 2006 14:47

belanın belası sana yaşadıklarımı anlatacak değilim.. beni takip etmekten vazgeç..! benimle ilgili konulardan sanane..!

Sa-na-ne..

Ayrıca sıra Pessimist'e mi diye sorduğumda alize nickli üye kim olduğumu biliyordu.. Ki bundan da sanane..

Kobra şunu belirtmek için geldim.. Sadece senden özür diliyorum forumuna gelip olayı burada patlak verdik.. Kusura bakma bunların yeri burası değildi.. Sadece bunun için özür diliyorum..

Diğer kişiler ne derseniz deyin.. Benim ne olduğmu bilen biliyor, bilmeyenlere kendimi ıspatlayacak halim yok.. İlla rezil olmak istiyorsanız buyrun yazın..

Bu siteye son gelişim.. Bu konu ve diğer konular hakkında konuşmayacağım..

Kimseyi ilgilendirmem ben.. Kimsede beni ilgilendirmez..
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Burç:Kova

Mesaj gönderen Siyabend » 23 Kas 2006 21:30

Öncelikle bu konuya niye geç cevap yazdığımı açıklamak istiyorum.
Buraya en son mesajı yazdıktan sonra köye gitmek zorunda kaldım!
Evde olsaydım da sanırım internete giremeyecektim çünkü hala elektiriğimiz yok ve şu an bir internetcafeden yazıyorum!

Konuya yazması gerekenler de yazmış hiç buraya yazmaması gerekenler de yazmış.En son mesajı ben yazıp belli bir süre bu konu kilitli kalacaktır.Sonra üyelerimiz tekrar Belawela'yı eleştirebilirler!
Sadece anlamsız bir tartışmaya son noktayı koymak için yazıyorum!

Sansiri'nin ilk mesajından sonra "bunun tesadüfi bir geliş olmadığını hissetmiştim"...

Sansiri ile tanıştıktan sonra onun forumunda yazmaya başladım.Forum dışında da bir çok bilgi paylaşımımız oldu.
Beni tanıyanlar bilir muhalif bir ruha sahibim ve eleştiri yapmayı seviyorum!
Eleştiri yaparken kesinlikle karşı tarafı zor durumda bırakmak gibi bir niyetim yok.Ve karşıdaki değer verdiğim biri ise eleştirilerim yapıcı bir özelliğe sahiptir.
Belli bir aşamadan sonra sözkonusu kişinin sitesi için yaptığım eleştiriler yanlış anlaşılmaya başlandı.ve kendi söylemleriyle beni bir "düşman" olarak görmeye başladılar.
Herhalukarda onlara yardımcı olmaya çalıştım.Daha bir hafta öncesinde düşman olarak gördükleri kişi onlara portal kurma konusunda yardımcı olabileceğini söylemiş ama onlar öyle bir kesin yargıya teslim olmuşlarki yaptığım her şeyi bir düşmanlık faaliyeti olarak görüyorlar!

Sansiri ve sitesine düşman olmadığımı söylemekten yoruldum ve sıkıldım artık!
Sansiri'nin bu son çıkışının tek bir sebebi var ,o da avrill'in burada moderatör olmasıdır!
Neymiş efendim benim sevmediğim birini sen nasıl forumunda moderatör yaparsın!
İyi de güzel kardeşim ben yaptığınız hangi harekete karşı ona cephe alayım?
İmza mı sildiğiniz için mi?
Karikatürlerdeki "belawela" yazısına olan tepkiniz için mi?
Mesajları mı sildiğiniz için mi?
Yoksa eklediğim videoların adresini değiştirdiğiniz için mi?

Bütün bu olumsuz davranışları görmemezlikten geldiğim halde halen neyin peşindesiniz?

Şunu da belirteyim avrill'i ben foruma davet etmedim!
Kendisi benden habersiz foruma girmişti ve foruma üye olduğunda aranızda bir sorun yoktu!

Bir de pesimist konusunda sanırım avrill'den şüphelenmişsiniz!
Yaptığım eleştirileri sansiri'nin yanlış anlamasındaki en büyük sebeplerden biri şüphesizki pesimist ve onun gibi düşünenlerin sürekli onu poh pohlamalarıdır!
Site ne kadar kötü bir durumda olsa bile onlara göre süper bir noktadadırlar!
Pesimist'in başka bir forumda takıldığını ben handan'a ilettim ve onlar da hemen bütün moderatörleri devredışı bıraktı!
Belki sansiri gerçekleri görür ümidiyle böyle bir bilgiyi iletmiştim!

Sonra yine ne olduysa bunlar tekrar can ciğer oldular!
Ve akıllarınca gelip intikamlarını almaya çalıştılar!
Sansiri'ye bir saldırı yokken başkalarının gelip onu savunmaso bana çok komik geldi!
Diyelimki bir saldırı olmuş olsa bile,sen cevap veremeyecek kadar aciz misin sansiri?
Pesimist ve handanın gelmesini yine anlayabilirim de pembebulut kim oluyor da gelip burda avukatlık yapıyor?
O gün topluca meyhana gidip sarhoş mu oldunuz anlayamadım!
Aramızda bir sorun olsa pembebulut mu bunu çözecek?

sansiri burada benden özür dilemiş ama msn'de küfür dolu bir mesajını biraz önce gördüm!
6-7 aydır almam gereken dersi son bir haftada almış oldum!
Bunun için sansiri ve taifesine teşekkürler!

Sansiri'nin sitesini eleştirmeye hazırlanıyorduk!
Değer verdiğimiz siteleri kendi açımızdan eleştircektik ve oranın yönetiminin aklına yatsaydı bunları uygulardı!
Vazgeçtik!
Çünkü şu dakikadan sonra sansirinin sitesi bizim için bir şey ifade etmiyor!

Sansiri diye birini tanımadığımı farzediyorum!
Changeybıl diye biri benim için yok artık!

Göstermiş olduğunuz yoğun çabalar sonucu size verdiğim değerin içine ettiniz!

Mümkünse hiçbir kanaldan bana cevap ulaştırmayın!
Nasılki senin foruma yazmayacağım dediğim günden beri yazmadıysam,
burada da cevap vermeyeceğim diyorsam bilki cevap vermeyeceğim!

Alizeee bu forumun değerli moderatörü olarak görevine devam edecektir!

Değer verdiğimiz bir siteyi eleştireceğiz!
İlk sırayı "belanın belalısı"nın sitesine veriyoruz!
Daha sonra başka siteleri de eleştiri kapsamına alacağız!

Böyle kişisel bir tartışmayı burada tuttuğum için bütün üyelerden özür diliyorum!
Belki bize hergün ders verir diye bırakıyorum!
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Burç:Kova

Mesaj gönderen Siyabend » 28 Kas 2006 22:56

Geçici olarak bu konuyu kapatma gereği duymuştuk!
Konuyu tekrar açıyorum.
Yalnız ufak bir uyarı yapmak istiyorum!
Bu bölümde sadece BELAWELA forumunu eleştirin lütfen!

Kesinlikle başka siteleri eleştiren mesajlar veya kişisel eleştiriler silinecektir!

Zaten zamanla başka forumları da eleştirmeyi düşünüyoruz!
alizeee
Teğmen
Teğmen

Mesaj gönderen alizeee » 29 Kas 2006 17:32

bence bu bölüm yeterince eleştirildi benim yeni eleştirilcek sitelerim var ve bi öngörüşme yapıyorum hazırlık aşamasındayım ve o konumu hazırlayana kadarda burası kilitli kalsın nihayetinde sürekli bu konu gündemde kalacak ki bizi eleştirmelerini en sona bırakmalıydık belliydi böle olacağı o yüzden bu bölümün moderatörü olarak ben bu konunun kilitli kalmasını öneriyorum...

herkese iyi forumlar emeği geçen herkese teşekkür ederiz sizlerle yazışmak büyük keyif...
Mir.
Onbaşı
Onbaşı

Mesaj gönderen Mir. » 30 Kas 2006 18:15

Benim anlamadığım bende bir başlık açmıştım ama hernedense benim başlığım silinmiş

Benim amacım sadece paylaşımdı...

neyse eleştiriler herzaman olacak ama bazı kişiler buna engel olmaya çalışıyor

ki takmıyorum onları zaten.....

“Yönetim” sayfasına dön