Belawela'yı eleştirin!

Duyuru,Öneri ve Şikayet
belanin belalisi :)
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj gönderen belanin belalisi :) » 20 Kas 2006 23:59

sansiri benim sana kötü bir lafim olmadi
changeable'da kötü bir lafim olmadi

ben sadece birisine aynaya bakmasini söyledim, cünkü laf atarkene kendi yaptiklarina bakmiyor, su anda belki seni koruyor gibi göründügü icin senin icin arti puan almis olabilir, ama bugünde sitene daha fazla takildiysa bu o diger yerin tadilatta olmasi nedeniyleydi, ama zaten ben bu sözü söyledikten sonra bu dogru degil diye sizin oraya girmeye devam eder ispat etmek adina dogru olmadigini herneyse...forumuna girip girmemesi benim acimdan önemli degil, benim icin önemli olan kismi baska birisine adminlige modluga meraklisin derkene kendisinin ne yaptigini görmemesiydi.....gerisinde alizeyle olan sorunlariniz zaten beni baglamaz kendi aranizdaki sorunlar neticede :roll:

algiliyabilicegin tek kötü laf belkide körlesmissin cok degismissin dememdi, oda nacizane kendi fikirim kötü kelimeler olarak kabul ediyorsan bilemicegim

sansiri
Onbaşı
Onbaşı

Mesaj gönderen sansiri » 21 Kas 2006 00:30

belanin belalisi :) yazdı:ne zaman bu kadar körlestin sözcügümü geri aliyorum, ne zaman bu kadr körlesmeyi ögrendin ve bazi seyleri görmemek istiyorsun illa? benim bildigim sansiri kötü sözcükleri kelime hazinesine sokmazdi forumunada sokturmazdi, bu durumda burada hangi birimiz pessimistin yani belanin dedigi bu sözcükleri hakediyoruz?
vaktim olmadığı zamanlar girememiştim.. bunu fırsat bilen itler çok ulumuş.. napalım.. sağlık olsun..
ben ne bir itim nede cok uluyorum,
nede bu sitedeki baska bir insan it ve uluma kelimelerini haketmiyor
benim eskiden tanidigim sansiri böyle kelimeleri desteklicegine lütfen öyle yazma derdi, ama sanirim eski sansiri artik karsimizda yok....diyorum ya ne zaman körlestin sen nese?
ve ne zaman gözlerini yine acip etrafina bakicaksin :wink:

umarim gec kalmassin

iyi günler
sanırm kötü olmayı öğrenmem gerek baksana benm mekanımdan kovmadığım kovdurmadığım insanlarr beni kendi mekanlarından kovmaktan beter ettiler ve şuanda saftirik oldum ama sen bana körleştin diyorsun karar verin eski neşemi iyidi yeni neşemi :?:

ayrıca alizeye bulaşmadım o bana bulaştı ve sözcükleri ağır geldiğindede geri dön bak hobaaaa dedim geri çekildim devam etmesin diğe ama olmadı saftirk dendi yani bana alizeyle aranızda deme alizenin başlı başına kendi derdi ciden o diğil burada üzen seninle sorun yokken sorun olması aramızda :!:
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj gönderen belanin belalisi :) » 21 Kas 2006 01:37

tercih yapmam gerekirse ben eski neseyi daha iyi taniyorum o yüzden onu tercih ederdim

benim anlamadigim nokta burada yanlis bir anlasilma olmus, sen üyeligin silindi sanmisin aciklamasi yapilmis vs. herneyse, arkasindan pessimist niye olaylari özellikle alevlendirmek adina yazi yazmis? örnegin bende gördüm burada tartismalarinizi ama karismicaktim cünkü sorun zaten cözülmüs ve yanlis anlasilmadan ibaretti

ama sonra nedense büyüdükce büyüdü olaylar kisisel laf atmalara vardi, ve bende duramadim ve özellikle bu nicki secerek yazi yazdim
size karsi bugüne dek hicbirzaman dürüstlügümü yitirmedim, düsündügümü söyledim sordugun soruyu dürüstlükle cevapladim

bundan sonrada öyleyim, alizeyle arandaki sorun sizin aranizdaki birsey, bu olaydan dolayi benle sorun yasamazsin zaten

dedigim gibi benim sözcüklerim zaten belirli bir insana gitti ve ulastiginada eminim, aynaya baksin....sonra baska insanlara birseyler yazsin email atsin vs. :wink:
beyazgül
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Yay

Mesaj gönderen beyazgül » 21 Kas 2006 10:00

sansiri yazdı:
beyazgül yazdı:
beLa yazdı:Aferim kız iyi taklit etmişsin beni.. :lol: [/i]
siz gerçekten kaç yaşındasınız merak ediyorum..ortada çözemediğiniz ne var?kıskançlık krizlerimi yoksa bunlar..alizeee arkadaşımız ismi ile hitap edilmesini sitemiyor ve siz ısrarla ismini söylüyorsunuz..seviyenin burda düştüğü belli oluyor zaten..madem çok güzel bir siteniz var gidin orda olay çıkarın yada burda tartışmayı bu boyuta düşürmeyin.herşeyin bir adabı vardır değilmi bela ve sansiri :!: :!: :!:

küçük bir olayı buralara getirmenin bir anlamı yoktu..
ciden bizm msjları okuyupmu cvp yazdın ve bizleri tanımadan buna karar verdin biz asla sitemizi övmedik forumu eleştirn demişsiniz ben bişeyi yanlış anlayıp yazdım ama açıklama bana hakaretle döndü bunumu hak ettim sen bir modsun modluk bumudur gelen üyeler terslenirmi sizde yazık ciden bende tek bir kişi bozacak derken forum bu anlayışta burada hak etmediğimiz bir karşılamayla karşılandık bizlerin msjları savunmadır sizlerinki ise daima hakaret hiç bir modda ve yöneticide ortamı düzeltme anlayışı göremedim çok yazık bitmiş bu forum sözlerim acıda verse kendi iyiliğiniz için dönüp okuyun yazdığınız her kelimeyi birde kendinize söyleyin

ben siyabent forumumda eleştiri yaptığında hiç bir zaman git forumunda eleştiri yap demdim tam tersine bu budur arkadaşım kalırsan sevinirm dedim değer verdiğim için ama sizler sizler daha tanımadan etmeden bizm forumu batırmış birini attım forumdan diğe burada onu tutuyorsunuz inş çok geçmeden gerçek yüzünü görrürsünüz ama insanlığınızı yitirmişsiniz bile yazıklar olsun sizeee :evil:

bikere karşındaki insanı tanımadan insanlığını eleştirmek akla alınmıyacak bir davranıştır..insanlar ki özellikle şuan senin durumunda olduğum insanlar yani ne bir şey paylaşmışım nede seninle muhabbet etmişim...birbirlerini kırmak için çabalıyolar... sizin yaptığınız formumuzu eleştirmekten çok şiddetli laf sokmalı tartışmalara dönmüş.bumudur eleştiri anlayışınız :!:

senin üyeliğin silinmiş olabilir belki..hepimizin silindi ama alizeee bunu sert bir şekilde dile getirmedi..istersen başa dön ve alizeeenin sana verdiği ilk cevaba bir göz at nedersin :?:
beLa
Acemi Er
Acemi Er
Ruh Hali:Mutlu
Takım:Galatasaray

Mesaj gönderen beLa » 21 Kas 2006 10:01

beyazgül sanane benim yaşımdan.. ortada bi kıskançlık varsa buda bilgenin yaptığıdır.. inadına ismini söyleyeceğim ne var.. çok mu zoruna gitmiş.. :lol:

belanın belasıymış.. geç adam gibi karşıma öyle konuş..
sanane güzelim.. sana ben hangi siteye girersem girerim.. niye bu kadar dokundu ki sana..
kimsin sen beni yargılamaya kalkıyorsun..
o kadar laf konuşmuşsun ama bi neticeye varamamışsın..
anladım tek şey beni kıskandığın..!

ne güzel işte taklitlerim çoğalıyor işte.. :lol:

şuraya açık açık yazıyorum..

BİLGE İLE HİÇ BİR ZAMAN DOST VE YA BİR ARKADAŞ OLMADIM..
BEN BUNU ONA BAŞINDADA SÖYLEMİŞTİM..
AMA KENDİSİ SANSİRİ İLE ARALARINDA GEÇEN SORUNA HERKESİ DAHİL ETMEK İSTEDİ..
BİRAZDA OLSA BUNA ENGEL OLMAK İSTEDİM..
KENDİ AÇIMDAN OLDUM..

BİLGE BENİ KULLANABİLECEĞİNİ SANMAKLA NE KADAR BÜYÜK BİR YANLIŞ YAPĞININ FARKINA VARMADI..
BEN ONUN GİBİLARİ ÇOK GÖRDÜM VE YEMEDİM NUMARASINI..
BURAYA KADARMIŞ..
KENDİSİ BURAYA YAZDIĞIM ŞEYLERDEN SONRA İTİRAF ETTİ BENİ KULLANMAYA ÇALIŞTIĞINI..
SANSİRİYE SAF DİYENLER DAHA SAF GÖRMEMİŞSİNİZ SİZ..
BAKINIZ MODUNUZ ALİZE.. :lol:

BENİM BURAYLA ALAKAM OLMAZ BUNU İYİCE KAFANIZA SOKUN..
BEN SADECE BİLGENİN BANA OYNAMAYA KALKIŞTIĞI OYUNU ORTAYA ÇIKARMAK İÇİN GELDİM..
VE BAŞARDIM..
BİR KEZ DAHA İNSANLARI İYİ TANIDIĞIMA KARAR VERDİM..

EVET SANSİRİYİDE KORUDUM..
ÇÜNKÜ ONUN SİTESİNDE NE DOLAP DÖNDERDİNİZ..
NEYSE OLAN OLMUŞ..

ALİZE NİCKLİ ÜYE BENİ TEKİP ETMEKTEN VAZGEÇ..

BİR KEZ DAHA YAZIYORUM..

SANANE GÜZELİM İSTEDİĞİM SİTEYE GÖNLÜMCE GİRERİM..

NOKTA..
beyazgül
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Yay

Mesaj gönderen beyazgül » 21 Kas 2006 10:06

bayanlar bu bölüm eleştiri için.. kişisel tartışmalarınızı lütfen başka yerde yapın..bundan sonrada bu şekilde tartışmaya girmeyin konuyu kilitliycem yokssa..
Sabrina
Üstteğmen
Üstteğmen
Ruh Hali:Mutlu
Burç:Akrep
Takım:Galatasaray

Mesaj gönderen Sabrina » 21 Kas 2006 12:31

bu tartışmadan hiçbirşey anlamadım sanırım diğer üyelerde olaya fransız kalmışlardır.sadece forumu eleştirmek adına açılan bir konu çok değişik bir tartışmaya dönüşmüş.her şeye rağmen konunun kilitlenmemesi yada silinmemesine şaşırdım.başka bir forumda olsa böyle bir atışmaya izin verilmez.kişisel düşünceme göre bu tür bir tartışmaya izin verilmemesi gerektiğidir.bir nevi kişisel bir tartışmanın uluorta yapılmasını doğru bulmuyorum.saygılarımla
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj gönderen belanin belalisi :) » 21 Kas 2006 13:22

beLa yazdı:beyazgül sanane benim yaşımdan.. ortada bi kıskançlık varsa buda bilgenin yaptığıdır.. inadına ismini söyleyeceğim ne var.. çok mu zoruna gitmiş.. :lol:

belanın belasıymış.. geç adam gibi karşıma öyle konuş..
sanane güzelim.. sana ben hangi siteye girersem girerim.. niye bu kadar dokundu ki sana..
kimsin sen beni yargılamaya kalkıyorsun..
o kadar laf konuşmuşsun ama bi neticeye varamamışsın..
anladım tek şey beni kıskandığın..!

ne güzel işte taklitlerim çoğalıyor işte.. :lol:

şuraya açık açık yazıyorum..

BİLGE İLE HİÇ BİR ZAMAN DOST VE YA BİR ARKADAŞ OLMADIM..
BEN BUNU ONA BAŞINDADA SÖYLEMİŞTİM..
AMA KENDİSİ SANSİRİ İLE ARALARINDA GEÇEN SORUNA HERKESİ DAHİL ETMEK İSTEDİ..
BİRAZDA OLSA BUNA ENGEL OLMAK İSTEDİM..
KENDİ AÇIMDAN OLDUM..

BİLGE BENİ KULLANABİLECEĞİNİ SANMAKLA NE KADAR BÜYÜK BİR YANLIŞ YAPĞININ FARKINA VARMADI..
BEN ONUN GİBİLARİ ÇOK GÖRDÜM VE YEMEDİM NUMARASINI..
BURAYA KADARMIŞ..
KENDİSİ BURAYA YAZDIĞIM ŞEYLERDEN SONRA İTİRAF ETTİ BENİ KULLANMAYA ÇALIŞTIĞINI..
SANSİRİYE SAF DİYENLER DAHA SAF GÖRMEMİŞSİNİZ SİZ..
BAKINIZ MODUNUZ ALİZE.. :lol:

BENİM BURAYLA ALAKAM OLMAZ BUNU İYİCE KAFANIZA SOKUN..
BEN SADECE BİLGENİN BANA OYNAMAYA KALKIŞTIĞI OYUNU ORTAYA ÇIKARMAK İÇİN GELDİM..
VE BAŞARDIM..
BİR KEZ DAHA İNSANLARI İYİ TANIDIĞIMA KARAR VERDİM..

EVET SANSİRİYİDE KORUDUM..
ÇÜNKÜ ONUN SİTESİNDE NE DOLAP DÖNDERDİNİZ..
NEYSE OLAN OLMUŞ..

ALİZE NİCKLİ ÜYE BENİ TEKİP ETMEKTEN VAZGEÇ..

BİR KEZ DAHA YAZIYORUM..

SANANE GÜZELİM İSTEDİĞİM SİTEYE GÖNLÜMCE GİRERİM..

NOKTA..

nereni kiskanmami bekliyorsunki senin?
allaha sükür elim ayagim heryerim düzgün, senin gibi sahte resimlerle internet alemine dalip bu benim diyede bugüne dek lanse etmedim, ben neysem oydum herzaman, sahte isimlerlede girmedim adim rukiyeykene gülsah adim diyede yalan atmadim....herseyimi bugüne dek dürüstlükle devam ettirdim

bu durumda nereni kiskanabilirim? yalan atiyor olmanimi? tanimadigin erkeklerle iki hafta icersinde bulusup cikiyoruz diye lanse etmenimi? ondan bir hafta sonra o erkegi kiskandirmak veya inadina bak senden iyisini buldum gibilerinden diye göstermelik diye adlandirdigimiz yeni askim diye lanse ettirdigin baska insanlari kullanmanimi? sonradan göstermelik askini gercek askin yapmanimi?

anliyamadim yani nereni kiskaniyim ben senin?
yoksa mod olmani veya admin olmanimi kiskaniyim ben senin? allaha sükür bugüne dek cok sitede adminlikte yaptim modlukta yaptim seve seve üyelikte yaptim....benim icin bunlar hicbirzaman önemli olmadi

benim icin önemli olan seyler belli, insanlarin bana karsi dürüst olmasi, kimseye yalan atmamasi, sevdigim insanlardan eger böyle bir tip insansa uzak durmasi

allaha sükür beni dostlarim herseyimle seviyorlar, onlara kendimi sevdirmem gerekmiyor canim cicim diyerek, asabi tavirlarimida seviyorlar yeri geldigine laf sokmalarimida, önemli olanda budur zaten, kendini oldugun gibi kabul ettirmen
senin gibi yalan kimliklerle girip önce kendini sevdirip sonra ay ben yalan attim herkezden özür diliyorum diyip kendini affetirmek degil
o zaman herkez günah islesin dursun sonrada allahim beni affet tövbe desin....allah bir kere kabul eder iki kere kabul eder tövbeyi....ama ayni konuda kac kez tövbeyi kabul eder sen düsün?

daha fazla yorum yapmiyorum....seni kiskanmiyorum, aslada kiskanabilicegim bir tip insan degilsin
keske sansiri kadar olabilsen... bak onu kiskandigim cok önemli bir konu var oda grafik islerdeki yetenegi ve ayrica takdirde ediyorum
keske changeable kadar olabilsen...onu da kiskandigim cok önemli bir konu var oda karakalem cizmesindeki yetenegi onuda ayni sekilde takdir ediyorum

ama düsünüyorum düsünüyorum sende kiskanabilicegim hicbirsey bulamiyorum, keske kiskanabilicegim veya örnek alabilicegim bir davranisin veya bir yetenegin olsa....ama yok elde var sifir :roll:

ayrica kendimi sakliyan bir insanda degilim, sen kendini sakladigin icin bilerek bu nicki alipta girdim, ben meltem hala anliyamadiysan eger.
sansiri
Onbaşı
Onbaşı

Mesaj gönderen sansiri » 21 Kas 2006 14:04

meltem :shock: inanmıyorum arkadaşlar burada karışmak zorunda hissettim nede olsa olay benm yüzümden başladı her nekadar birileri bana bulaştığı için üzülüp gelen dostlarım oldu ama bakıyorum olay ciden kişiselleşmiş yapmayın kişisel tartışma forum eleştiriyi geçer bu saatten sonra laf lafı doğurur ve gereksiz yere başkalarınıda telaşlandırmaya hakkımız yok ok rica ediyorum kişisel tartışmalarınızı bırakın :!:
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj gönderen belanin belalisi :) » 21 Kas 2006 14:16

sansiri yazdı:meltem :shock: inanmıyorum arkadaşlar burada karışmak zorunda hissettim nede olsa olay benm yüzümden başladı her nekadar birileri bana bulaştığı için üzülüp gelen dostlarım oldu ama bakıyorum olay ciden kişiselleşmiş yapmayın kişisel tartışma forum eleştiriyi geçer bu saatten sonra laf lafı doğurur ve gereksiz yere başkalarınıda telaşlandırmaya hakkımız yok ok rica ediyorum kişisel tartışmalarınızı bırakın :!:

nesecim ben zaten karismicaktim dedim ya sizin aranizda bir olaydi bu, ama bela nickinde birisi özellikle girip laf yapinca ve bu kisi kendi degilmis gibi sira kim pessimist te mi gibi yazilar yazinca bende dayanamadim, ayrica aynaya bakmadan konusuyor

kendimi saklamak gibi bir niyetim zaten yoktu, sadece o kisi kendini saklamaya calistigi icin böyle bir nick aldim :wink: bu konu burada tartisiliyor diye ayrica senin forumunda extradan bir yazi yazmayi uygun görmedim kendi acimdan o tarafada sicramasina gerek yok kanatindeyim

olay kisisellestimi evet kisillesti,
cünkü o kisi girip aynaya bakmadan baskalarina laf atiyorsa önce kendisinin neler yaptigina baksin, sonra o lafi baska birisine etsin :wink: ayrica it ve uluyor kelimelerinide hakettigimi düsünmüyorum :D kiskanabilicegim birseyide olsaydi keske ki kiskanip örnek alabilseydim ama nedense ona hakettigi cevap verildiginde herzaman kiskanc damgasini vurmak istiyor kusura bakmasin

kiskanmiyorum onu kiskanmicagimda :D

“Yönetim” sayfasına dön