Bir kadından bu kadarı istenmez

Hayatın her alanında karşılatığımız garip olaylar
Aristo
Onbaşı
Onbaşı
Ruh Hali:Mutlu
Takım:Galatasaray
Bir kadından bu kadarı istenmez

Mesaj gönderen Aristo » 26 Oca 2007 11:14

Çin'de bir adam, yeni eşini eski eşine benzemesi için estetik ameliyatı olmaya ikna etti.

Chongqing kentinde yaşayan 32 yaşındaki Zhao Gang, 3 yıl önce çok sevdiği eşini bir trafik kazasında kaybetti. "Kazadan sonra 1,5 yıl komada kaldığını ve uyandığında ölmek istediğini" söyleyen Zhao, 6 ay kadar önce ailesinin baskısıyla yeni eşi Cai ile evlendiğini anlattı.

Zhao, "Onunla eski eşime biraz benzediği için evlendim ve benzemeyen taraflarının düzeltilmesi için estetik ameliyat olmasını istedim" dedi.

KOCASINI KAYBETMEMEK İÇİN KABUL ETTİ

Uzun süren ikna çabalarından sonra estetik ameliyatı kabul eden Cai de eşini kaybetmemek için bu operasyonu kabullendiğini, ancak ameliyatın kendisini çirkinleştirmesinden endişe ettiğini söyledi

jenny
Üstteğmen
Üstteğmen
Ruh Hali:Huzurlu
Burç:Aslan
Takım:Galatasaray

Mesaj gönderen jenny » 26 Oca 2007 12:52

Bence bu o kadına yapılan en büyük hakarettir.Kadın hiçbir şekilde bunu kabul etmemesi gerekirdi.Erkeğin bir saplantısına boyun eğmemek gerekir.
Kadın estetik yapsa da onların mutlu olacağını sanmıyorum.Çünkü bir saplantı içinde olan erkek her yönüyle yeni eşinin eski eşine benzemesini isteyecektir.
İmkansız bir istekler zinciri başlamış olacak.
Newroz
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Huzurlu

Mesaj gönderen Newroz » 15 Nis 2007 22:45

Adam bu şekilde mi mutlu olacak? Bence adamın psikolojik sorunu var.İnsan haklarına aykırı bir davranıştır.

“Garip Mevzular” sayfasına dön